Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mit kell tanulnom ebből?

Mit kell tanulnom ebből?

Figyelt kérdés

A végcélom, hogy megtaláljam a másik felem, de amúgy jól elvagyok egyedül, fent vagyok társkeresőkön és azt tapasztalom, hogy aki nem kelti fel az érdeklődésem ő lép felém, akinél meg úgy érzem, hogy elindul valami ő meg felszívódik.


Olyan mintha táncolnék velük, valaki lép felém én hátra aztán én lépek valaki felé és ő lép hátra.


Tudom, hogy a netes társkeresés ilyen, a szó nélküli eltűnések manapság már " normálisan" számítanak, nekem nem is ez lenne a kérdésem, hogy miért tűnnek el, hanem az, hogy miért pont az akinél egy mélyebb kapcsolódást érzek? Ez többször is előfordult, ezért nem értem.

Nem tudok rájönni, hogy ebből mit kell tanulnom, mi a feladatom..



2022. márc. 24. 10:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elköteleződési problémák,talán te gondolod komolyan egyedül a társkeresést és a kiválasztottak kevésbé,vagy fordítva..esetleg ha nem az ikerlelked keresnéd több esélyed lenne..
2022. márc. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Meg akarod találni a másik feled, de ugyanakkor jól elvagy egyedül. Ez ellentmondás, ilyen hozzáállással felesleges társat keresni. Futó kalandot lehet, de ugye az meg pont arról szól, hogy valaki mindig felszívódik. A tanulság az, hogy pont azt kapod, amit szeretnél.
2022. márc. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
"Uralod, ha elengeded. Eléred ha nem kergeted. Tied ha már nem akarod. Megtalál ha nem kutatod."
2022. márc. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hogy még inkább redpill legyél.

A lérdést is kiírtad, így zavar, nem érted. Amikor már elengeded ezt, nem fog zavarni, és nem lesz gond, hogy nem érted, esetleg meg is érted, utána már más lesz. Lesznek még ilyenek, de kb észre se fogod venni. Aztán egyszer majd jön, amikor mindketten nagyon érzitek a kötődést, és nem léptek le. 😃

2022. márc. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!