Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Annak lehet valami jelentősség...

Annak lehet valami jelentőssége, hogy az eddigi legjobb barátaimmal (3db) majdnem egy napon születtem?

Figyelt kérdés
Az anyukáink még emlékeznek is egymásra a kórházból. Ez a 3 ember amúgy egymást nem ismeri, csak én őket, és nem egy időben barátkoztam velük,hanem először az elsővel, aztán a másodikkal, most a harmadikkal.
2010. szept. 18. 11:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Én két barátnőmmel is egyazon évben egyazon napon születtem.
2010. szept. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Semmiképp nincs jelentősége. Miért lenne, ez azon múlik hogy mondjuk anyád mit csinált a terhessége alatt, valszeg ezért pottyantál ki akkor amikor...

Azért mert ők is ekörül pottyantak ki, az csak a véletlen műve...

2010. szept. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy asztro ikrek vagytok. :D

Azokra mondják, akik egy napon, és kb. egy időben születtek, van hogy közel egymáshoz, és általában, hasonlóan alakul az életük.

2010. szept. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ugyanaz a csillagjegyetek,ezert elvileg hasonloak vagytok,azaz az erdeklodesi koreitek,a szemelyisegetek,ezert ertitek meg jobban egymast,sztem ez a magyarazat.En merleg vagyok,legalabb 5 ugyancsak merleg csillagjegyu baratom/baratnom neve ugrott be hirtelen,mert beloluk van a legtobb,es veluk ertem meg magam a legjobban :)
2010. szept. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az, hogy a barátnőid szüleinek mikor jöttek össze a dolgok, azok teljesen függetlenek egymástól. Semmi jelentősége nincsen. A csillagjegyek pedig teljesen alaptalanok, de nem is érdekelnek, nem az határozza meg az embert, hogy mikor született.
2010. okt. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!