Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Miért érzem mostanában azt,...

Miért érzem mostanában azt, hogy semmi nem úgy sikerül, ahogy szeretném, kisebb balszerencsék érnek? Lehet, hogy a tikkun/karma az oka?

Figyelt kérdés

Persze nem olyan hatalmas balszerencsékre gondolok, szerencsére mindenki egészséges az ismerőseim közül, megvan mindenünk, amire szükségünk van stb., ezek kisebb, hétköznapi balszerencsék. Néha úgy érzem, hogy összeesküdött ellenem a környezetemben minden és mindenki. Két dolgozatot is írtam a múlt héten, amelyeknél biztos voltam abban, hogy mindkettő 5-ös lesz. Az egyik tárgyból nagyon jó vagyok úgy általánosságban, de még a téma is feküdt, mivel rendkívül érdekel és sokat olvastam a témában, de mindemellett még sokat is tanultam a dolgozatra. Hát 4-es lett. De nem is akárhogy. A hőn szeretett tanár egyetlen diáknak adott 5-öst, mégpedig annak, akinek a szülei befolyásosak, és jó viszonyt ápol velük. Amúgy egész órán csak van, mint hal a szatyorban, nem szól hozzá semmihez, beszélgetéseink alapján nem is a legélesebb kés a fiókban ezen tárgyból. A másik egy szódolgozat volt olyan szavakból, amelyeket korábban már tanultam. A tanár nem mondta, hogy akkor most a szó milyen alakjaira kíváncsi, ezért egy alakot mindenki lehagyott, és le is vonta érte a pontot. A buszt most már sokadjára késem le úgy, hogy az orrom előtt megy el, arról nem is beszélve, hogy volt amikor sétálnom és lépcsőznöm kellett egy szép kis hosszt, és miután elértem a célomhoz, akkor jöttem rá, hogy még kétszer újra kell járnom a távot, mivel ott felejtettem a valamimet. Olyan fáradtnak, rossz közérzetűnek és levertnek érzem mostanában magam, hogy az csak csúcs, a teendőim pedig csak gyűlnek, gyűlnek, és szinte úgy érzem, hogy beléjük fulladok. Többször éreztem azt, hogy az emberek is mostanában keresztbe jönnek nekem. Nemrég például elég sok ember előtt kellett beszélnem, jó dolgokat is mondtam, de mindenki hangosan kiröhögött, mert egy olyan ember tett megjegyzést a beszédemhez, aki nem tudta jól a témát. Persze ezután már magyarázkodhatok akármit, ha egyszer az egész előadóterem rajtam röhögött, sokra megyek vele... Ezenkívül a társas kapcsolataim sem úgy sikerülnek, ahogy azt szeretném. Igazi baráti kapcsolataim kb. nincsenek, erre most kellett rádöbbennem úgy, hogy a barátaimnak hitt emberek gúnyolódtak rajtam. A párkapcsolati dolgokról ne is beszéljünk, mert azt is romokban hever, gyakorlatilag diszkrét stílusban kellett végighallgatnom, hogy mennyire nevetséges és gáz vagyok.


Mindezen dolgok azután következtek be, hogy csináltam néhány eléggé nagy vétséget, mondhatni bűnt, amivel magamnak és másoknak is ártottam.


Lehetséges, hogy ez ennek legyen betudható?



2022. okt. 5. 19:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehetséges.
2022. okt. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
61%
nekem amikor sorozatban jöttek a balszerencsék, akkor utána jött életem egyik legjobb dolga, de utána meg mindjárt a legrosszabb is :D
2022. okt. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!