Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Más is érzi azt, hogy egyre...

Más is érzi azt, hogy egyre kevésbé akar ezen a síkon tartózkodni?

Figyelt kérdés

Nagyon úgy érzem hogy én már, nem akarok ide tartozni. Nem tudok MÁR! - ide tartozni. Én tisztában vagyok vele hogy a halál után megy minden tovább, mert volt testen kívüli élményem és bazalt szilárdságú szkeptikusokat is láttam meginogni a sok tény előtt és itt orvos-pszhihológus doktorokról beszélek.

Úgy érzem közel 30 éves koromra kijártam az "élet iskoláját". Kiégtem. A testiségben és a szellemi útkeresésben egyaránt, igaz más más időben. Nem voltam szent de rossz ember sem voltam, és félreértés ne essen, nem akarok meghalni, csak egyre jobban nem érzem magaménak ezt a világot. És itt most beszélhetnék az elhatalmasodó konszernekről, titkos megbeszélésekről stb. de nem emiatt. Valahogy zsigerileg beleuntam itt mindenbe. Az ivásba, nőkbe, emberekbe, helyekbe, kultúrába - s most ez a háború is. Ez tette be nálam végleg. Valahogy úgy érzem nálam lezárult egy korszak, úgy érzem ez az utolsó életem itt, ezen a földön. Más si érez valami hasonlót? (Amúgy a Bibor kör féle Saint-Germain vonalat követem)



2022. nov. 4. 16:56
A kérdező szavazást indított:
Igen így érzek.
Nem érzek így.
26 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Vannak más létsíkok
2022. nov. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem sokan vagyunk így, csak nyilvánosan erről senki se mer beszélni, mert azok akik máshogy gondolkodnak, azokat őrültnek nevezik. Én 21 vagyok , és 15 éves korom óta nem akarok itt lenni. Soha nem érdekelt ez a világ, mármint a szép része mint a természet vagy az állatok igen, de maga az ember a legrosszabb élőlény itt. Komolyan nem értem az emberek működését, de rájöttem hogy nem is kell. Sokan agymosottak a média, az iskola és maga a rendszer által, és persze sok az egoista ember, akik minket irányítanak. Az ember csak egy robot és tudattalan lény. Azok akik tudatra ébrednek, azok a kirekesztettek mint te vagy én, és még sokan mások. Én is éltem át testen kívüli élményt és tudom hogy a halál után sokkal jobb lesz, persze a Földre soha nem akarok vissza jönni.

Aki ezt olvassa és úgyanúgy érez mint a kérdező vagy én , tudd hogy nem vagy egyedül. Mi a társadalom nagy részébe soha nem illünk bele, de nincs ezzel baj. És a legfontosabb hogy ha hiszel valamiben, bármennyire is abszurd az akkor is létezik. Kitartást mindenkinek! :D

2022. nov. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
54%

Ettől az Adamustól énis befásultam volna,"érezd magadban a sötétséget.."

Persze szíved joga,de a problémával nem vagy egyedül..Egy lekapcsolt bolygón befagyott idővel,ráadásul még a karma is megszűnt évekkel ezelőtt...még az aratás előtt...megszűntek a célok és a közös játszótér is kezd kihűlni...van aki ezt érzi de a nagyrészük nem,előbbieket felismerem az utcán,tanácstalanul pislog a világra a sok zombi között keresi az utat amit kirántottak alóla,utóbbit a kollektív tudatba olvadtság hajtja mint egy közös massza pörög a semmibe előre..

A nagy háború még csak most kezdődik és mondok egy vicceset,mindenkinek ez az utolsó élete...

2022. nov. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
86%
Néha. Amikor sorozatban sz*rságok történnek velem akkor nem értem miért vagyok itt minek szenvedek. Ilyenkor nem akarok ennek a világnak a részese lenni. Van hogy nagyon kilátástalannak látom a saját helyzetemet. Nincs párom, munkahelyeket vesztettem el, köcsögül bánnak velem emberek pedig én nem adok rá okot. MIÉRT???
2022. nov. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
72%
Utolsó előtti ezt tőled kérdezem: hogy ha végleg kipusztítjuk magunkat, akkor mi az értelme? Mert újból kezdődik minden és ugyanoda jutunk. És újra és újra és ebből a körből nem tudunk kiszakadni. Képesek vagyunk változni egyáltalán ?
2022. nov. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Ezmit jelent pontosan,hogy:

"most beszélhetnék az elhatalmasodó konszernekről, titkos megbeszélésekről"..

2022. nov. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
12%
Nem megy tovább semmi
2022. nov. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Én is unom már a banánt. De úgy gondolok a jelenlegi létezésemre, mint egy váltóra, amit végig kell csinálnom, hogy utána majd a helyes irányba menjenek a dolgok. Valami videóban láttam, és sajnos már egyáltalán nem emlékszem, hogy hol (talán Popper Péter videó volt), hogy az indiaiak de miért nem válnak, ha már nem jó a házasság. És azért, mert hisznek a reinkarnációban, és itt akarnak maradni, hogy olyan mély nyomot hagyjon bennük a feleségük, hogy a következő életükben fényévekre elkerüljék :D

Valami ilyesmi.

2022. nov. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
52%
Az égre néztél már fel? Hallgattad a madarak hangját mostanában? Figyelted ahogy a fáknak lombjai ritkulnak ahogy színesednek a leveleik? Vagy figyelted már a lélegzeted? Apró örömek is lehetnek de lehet a minden is!Próbáld ki.🙂 A helyedben nem adnám fel!🙂
2022. nov. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

9

Ha szar lelkiállapotban vagy, akkor ezeket a dolgokat is máshogy érzed :(

2022. nov. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!