Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Pleja feltámasztás tanfolyam...

Pleja feltámasztás tanfolyam vélemények?

Figyelt kérdés
Mennyire működik stb
2022. nov. 8. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Semennyire
2022. nov. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem ha Pleja elmegy, inkább ne támasszátok fel.
2022. nov. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%

Ezek a témák inkább boszorkányság kategória mintsem titkos tudas rejtély . A modern kutatás a transzhumanizmus pl Ray Kurzweil és Harari is futtat par baromsagot a halal nem letezik technika digi eszközökkel a test örökke él . Robot kiborg átmenettel a tudat adattá tömöritesével Trancendens

Lucy mozik szerinte lehetséges de nem elméletileg hanem ezt valositják meg Darpa kísérletezekkel. Sajnos a WEF stratégiai technologia egyik kepviselője nem egy mezei tag aki csak dumal . Ensz kutatás a Avatar project , ezt célozza meg . A csaj ufó es idegen civilizációs törtenetei nem leinformálhatók ahogy sok más terület vagy állítások . Sok duma elhitetes előadas könyvkiadás a tévinformációkrol baromságokról semmi hitelességgel .

2022. nov. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Valamiből neki is meg kell élni.
2022. nov. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
Mert ha egy ember is tudna feltámasztani, akkor annak tuti nem menne híre, mi?
2022. nov. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%
Legfeljebb a könyökét tudja feltámasztani az asztalra.
2022. nov. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75%

Ez egy nagyon érdekes kérdés. Egyrészt csatlakozok a fentebbi hozzászólóhoz, a mai modern világban már mindennek el kell, hogy terjedjen a híre, egy ilyen rendkívüli dolognak meg főleg. De ez eddig nem történt meg tömeges szinten, hanem csak néhányan beszélnek róla. Vajon miért?


Nekem meglepő az, hogy ő nem egy hagyományos értelemben vett vallásos ember, mégis erről beszél egyes videóiban meg tart róla előadásokat. Nagyon ráállt erre a témára. Én egy nyitott szemléletű ember vagyok, de valahogy ezzel a témával nem tudok mit kezdeni.


Adódik a kérdés, hogy vajon Jézussal mi történt annak idején? A Biblia szerint ő is támasztott fel másokat, és ő maga is feltámadt. Ha akkor történtek ilyen dolgok, akkor elvileg ma is kéne, hogy történjenek, de ahogyan írtam, ezeknek nem ment híre eddig.


Állítólag van feltámadás meg felemelkedés is. Én tehát nyitottan állok ehhez a kérdéshez, de valahogy ez ellentmond sok mindennek. Én a reinkarnációt valószínűnek tartom, és ha ebből indulunk ki, akkor ez a kérdésben szereplő téma sok, számomra eddig megválaszolatlan kérdést felvet. Egyelőre még próbálok tájékozódni ebben a témában.

2022. nov. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!