Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ha létezne reinkarnáció és...

Ha létezne reinkarnáció és léteznének vámpírok, akkor egy vámpír a vére után meg tudná mondani egy áldozatáról, hogy már korábban is ivott belőle?

Figyelt kérdés

Ugye a vérben van a lényeg, a nagy lélekhordozó. Egy vámpír, amikor vérivás közben szembesül az ember életével, akkor meg tudná mondani, hogy "ezt a vért/lelket már ízleltem egyszer".

Tehát megmondaná, hogy ki volt az előző élete?

Pl. az adott személy találkozott a vámpírral 1300 éve és most újra keresztezik az útjaik egymást.



2022. nov. 11. 13:09
A kérdező szavazást indított:
egy vámpír meg tudná mondani
egy vámpír nem tudná megmondani
egyikre sincs bizonyíték, így bármi lehet
néha meg tudja mondani, néha viszont nem (memória és képesség függő)
nem tudnám biztosra állítani egyiket sem, de azért szavazok
9 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
32%
Simán. (Persze csak akkor ha igazán kifinomultak az izbimboi. Tudod, mint amikor a kocsmában az ötödik 3 deci után csettint a nyelvével: amikor ezt a szölöt taposták, elötte a gumicsizmával beleléptek egy adag örvösgalamb szarba.)
2022. nov. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
50%
Ó, én imádok szavazni.Mindíg el is megyek. Most is beixeltem az utolsót, habár azt se tudom mit jelent.
2022. nov. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
44%
Hol a Fidesz a lehetőségek közűl?
2022. nov. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan, mintha vennél egy csirkemellet és egy csirkecombot. Aztán éreznéd, hogy ugyan attól a csirkétől van :D


Jó, tudom , a lelek. De szerintem ezt a vampirok nem érzik, ha léteznek is .

2022. nov. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

4. Otthoni módszerekkel lehet nem tudná az ember megmondani.

De elvihetné egy laborba megvizsgáltatni, akkor ott akkor választ tudnának adni erre a kérdésre.

Persze általában ilyesmi nem érdekel semmit. Csak azért írtam, mert nem is lehetetlen. Csak a konyhai eszköztár nem megfelelő hozzá.

2022. nov. 11. 13:47
 6/16 anonim ***** válasza:
52%
"Ugye a vérben van a lényeg, a nagy lélekhordozó." Már innen hülyeség a kérdés, még ha léteznének is vámpírok-ahogy nem léteznek. A személyiség, a "lélek" nem a vérben van.
2022. nov. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
78%
Amúgy ha létezne is reinkarnáció, a test , tehát a genetika, így a vér se ugyanaz.
2022. nov. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
78%
A vér egyáltalán nem lélekhordozó, semmi köze hozzá. Vérből nem lehet megmondani ezt, legfeljebb a családfáját. Annyi köze lehet hozzá, hogy állítólag a lelkek szeretnek mindig a saját családjukban inkarnálódni újra, amennyiben van rá lehetőség. De akkor sem tudná megmondani, hogy a családja melyik tagja volt előző életében, legfeljebb csak tippelhet.
2022. nov. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 NTBS ***** válasza:
Fogalmam sincs. Ezen még nem gondolkoztam.
2022. nov. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

6. A lélek nem a személyiség.

Szerintem a vér és lélek kapcsolatának már nagyon régi hagyományai vannak.

És az összekötést a vámpírokkal sem én találtam ki, hanem már Anne Rice.

Habár a Vámpírok báljában is azt éneklik, hogy:

"...we drink your blood and then we eat your soul..."


9. Én tegnap egész este. De aztán elaludtam. Az előző életemen gondolkodtam éppen.

2022. nov. 11. 15:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!