Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Egy családiágon 3x ugyan az a...

Egy családiágon 3x ugyan az a dátum 110 év különbséggel miért tünik fel és mi lehet a jelentése?

Figyelt kérdés

Sziaszok!

Családfakutatásba kezdtem nem rég és mostmár teljesen meg vagyok rökönyödve a dolgokon.Kérem hogy segítsen valaki, vagy irányítson el a megfelelő irányba, hogy rájöjjek miért van ez.


A lényeg:

- Én születtem 1992.10.18-án reggel 9:02 perckor

- Édesanyám meghalt 2015.10.18-án este 9-10 között

-Az ükmamám anyukája akinek a halottiját megtaláltam ma Ő meghalt: 1905.10.18-án délelőtt 9-körül.


Már édesanyám halála is felfoghatatlan minden irányból, de dátumilag...nem mondom hogy főként,de mondjuk másodlagosan nagyon nagyon felfoghatatlan volt a dátum. Illetve a halálát megelőző kb 3 évben hetente legalább 1-2x röhögtünk azon hogy reggel 10:18-kor ránéztem az órára... Egy idő után már csak annyit kérdeztem Anyutól poénból hogy "na tudod-e hány óra van?" mire rögtön jött a válasz hogy "csak nem 10:18?" és elröhögtük.... Már ha ez esetleg lényeges lenne...nem tudom de totálisan nem értem mi ez és miért.

Kérlek segítsetek megérteni,megfejteni vagy hogy kihez fordulhatnék.

Előre is köszönöm!



2022. nov. 26. 20:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Sajnálom, hogy pont a szülinapodon halt meg anyukád. Egyébként szerintem csak véletlen.
2022. nov. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%

Semmi, ez csak véletlen. Sok dátumból nem meglepő, ha vannak azonosak. Pl. ismered a születésnap paradoxont? Az a lényege, hogy viszonylag kis csoportnál is elsőre meglepően nagy az esélye, hogy legyen legalább két ember, akiknek ugyan azon a napon van a szülinapjuk. Pedig ugye lenne 366 lehetőség és mégis. 23 embernél, már több mint 50% erre az esély, 58 embernél pedig már 99%. Nem vezetném le a mögöttes valószínűségszámítást, ha érdekel, akkor keress rá.

A te esetedben is valami hasonló van, egy családfakutatásnál elég sok születési és halálozási dátum van, szóval matematikailag elég nagy az esélye, hogy találj egyezőeket.

2022. nov. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%

Van 365 (366) különböző dátum. Emellett szépszüleidig visszamenve elég sok személyt ad ki a családod, mind születési és halálozási dátummal: ezeket figyelembe véve jócskán benne van a pakliban egy ilyen véletlen.


"Illetve a halálát megelőző kb 3 évben hetente legalább 1-2x röhögtünk azon hogy reggel 10:18-kor ránéztem az órára..."

. Ebben sincs nagyon különleges, hiszen ugyanolyan napirend mellett jó eséllyel ugyanakkor nézed meg az órát.

Ráadásul rá is vagy fixálódva erre a dátumra: az nem annyira maradt meg, amikor más időpontban nézted az órát.

2022. nov. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Egyszerű matematika: [link]
2022. nov. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nálunk most kapásból öt ehhez hasonló egybeesést tudnék a családból, és ha megnézném a családfánkat, lenne több is. Előfordul.

Nekem is halt meg családtag a szülinapomon, együttérzek veled.

2022. nov. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
26%
Nincs olyan, hogy véletlen, ezt a szót olyan összefüggések megmagyarázására találták ki, amiket még nem értenek. Rossz helyet találtál a kérdezésre, itt csak szkeptikusok vannak. Egyébként ciklikusságnak hívják.
2022. nov. 27. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
42%

#6: szkeptikus az, aki megadja az egyetlen bizonyítékkal, logikai következtetéssel alátámasztható magyarázatot?


Amire neked az a válaszod, hogy nem igaz, más az oka, de Te sem tudod még pontosan, mi az? Akkor mégis ki a szkeptikus (kételkedő)?

2022. nov. 27. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Azta...


Nálunk anyai nagyapám, lányom és két unokahúgom is március 15-én születtek. Na bumm.

2022. nov. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
30%
Ide kár kiírni ilyeneket, kérdező. ritka sötét egy társaság van itt. :D
2022. nov. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
30%

Nem értem miért mondjatok neki hogy véletlen… az élet folyton jeleket küld nekünk

A születési dátumokban rengeteg jel és összefüggés van

2022. nov. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!