Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Karmikus barátság, kapcsolat ?

Karmikus barátság, kapcsolat ?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 30 éves ffi vagyok, 5 éve boldog házasságban. Megismertem egy 40 éves nőt, első látásra ismerős, nagyon magával ragadó, megmagyarázhatatlan bizalom, semmihez nem fogható érzés. Ő ugyanezt érzi. Szinte azonnal baratok lettünk, nem akarjuk bonyolítani, határokat hoztunk. Nem jelenthet veszélyt a házasságunkra tehát testiség tabu. Ő ha megtörténne elválna, nem bírná feldolgozni és velhetoen szét válnának útjaink, hiszen egymással sem tudjuk elkepzelni.


Az elmúlt időben viszont egyre durvább vonzalmat érzünk. Azt érezzük mintha a másik személy a másik felünk lenne. Próbáljuk ebben a mederben tartani mert mind a ketten hisszük, hogy dolgunk van egymással és nem akarjuk elrontani a testiség kiteljesedésével, vagy azt kockáztatni hogy elveszitjuk egymást.


Valakinek hasonló tapasztalat ?? Szívesen dumálnék erről.. sosem éreztem ilyet.


2022. nov. 28. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Velem ugyanez volt, csak 10 éve éltem boldogtalan házasságban, de így is hagytam a fenébe. Sima vonzalom és esetleg szerelem plusz megcsalási sztori. Annyira nem lehetsz boldog a kapcsolatodban, ha ebbe belekezdtél. Ha már olyan köztetek a viszony, hogy azt beszélitek, hogy mi lenne ha, meg mik a határok, az számomra már beleesne a megcsalás kategóriába.
2022. nov. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Tudi333 ***** válasza:
Mondjátok ezt el a párjaitoknak ha tisztán akartok játszsani! Legyen vér a pucàban! Egyre csak rosszabb lesz és magatokat szivatjàtok, meg a párjaitokat mégjobban.
2022. nov. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%
Kérdező nem élsz boldog házasságban különben nem lenne szükséged más nő barátságára. Ő nem egy régi barát. Vigyázz mert veszélyes vizekre evezel ahonnan nem lesz visszaút.
2022. nov. 29. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Aki boldog házasságban él, nem ír egy másik nőről így. Most magadnak bizonygathatod, hogy nem történik semmi, de hidd el meg fog történni, vagyis már most elindult valami....
2022. nov. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Ez kérlekszépen karmikus megcsalás*! Nagyjából már abszolúte teljesen rá vagytok csavarodva egymásra, az hogy még nem került le éppenséggel a bugyi a nőcike lábáról, szerény véleményem szerintem csak idő kérdése. Minek ezt csinálni, de tényleg? "Barátok vagyunk" - aha, persze... barátok... Komolyan ezzel áltatod magad? Remélem te magad sem hiszed el, hogy ez egy barátság...
2022. nov. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!