Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Hogyan érhetem el, hogy ha...

Hogyan érhetem el, hogy ha meghaltam, itt maradjak szellemnek?

Figyelt kérdés
Nem ijesztegetni akarok, meg ilyenek, csak semmire nem vagyok kíváncsi, és semmivel nem vagyok hajlandó együttműködni, ami "odaát" van.
2022. dec. 28. 22:57
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Bocsi, lehet inkabb parapszichológia kategória...
2022. dec. 28. 22:58
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Én azt hallottam, hogy állítólag azt nem is te döntöd el. Csak azok maradnak itt, akiknek még van valami földi teendőjük, ezért nem mehetnek át a túlvilágra.


De én amúgy nem hiszem, hogy ez igaz, mármint csak hallottam ezt azt.

2022. dec. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok


Nem tudom mik lehetnek ezek a teendők, nyilván nem postai ügyintézésre gondoltam :)

2022. dec. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Már most is itt vagy, töki
2022. dec. 29. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
30%
A mentális egészséged fogja eldönteni a halálkor. Csak komoly mentális problémákkal küzdő emberek lelkei maradnak itt kisértetként.
2022. dec. 29. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 Lucifer-666 ***** válasza:
100%
Vegyél fel hitelt, lehetőleg devizát.
2022. dec. 29. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
76%
Ez nem így működik... Az akkori állapotban válik el, hogy a szellem ragaszkodni akar-e még valamihez. Azt meg lehet tenni, hogy megnézni saját temetést és médiumi fogékonyságú ismerősöktől elköszönni. De 42-49 nap között át kell kelni a fénybe vagy ellenben káros következményei lehetnek. 42-49 nap között lebomlik a lélekruha, mely saját energiát ad a szellemnek. Ha a szellem nem akar továbblépni, akkor rá kell akaszkodnia valakire és ezzel károkat okoz. Akár súlyos egészségügyi károkat is. Ez pedig így már későbbiekben büntetést von maga után, ha valaki eltávolítja őt a fénybe. Van olyan "egyszerűbb" spirituális személy, aki pl. le tudja hívni Jézust és Jézus elviszi őt. Sámán meg tudja nyitni az utat és átküldi. Úgyhogy nem ajánlom a maradást. :P
2022. dec. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
50%
Az is sok dologtól függ, hogy ragaszkodni akar-e a szellem. Pl. egy barátom öngyilkos lett, a szelleme beismerte az elvakult hibáját, végül mégsem ragadt itt. (Médium vagyok.) Később úgy visszatérhetnek Édenből, hogy engedéllyel vagy valamilyen feladattal. Vannak pl. olyan szellemek, akik már megtértek a fénybe és segítő feladatot látnak el valakinél. Lehetnek velünk angyalok mellett szellemi segítők. Úgyhogy eléggé sokrétű téma.
2022. dec. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Sehogy. Ne halj meg!
2022. dec. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
46%
Ha itt lehetne maradni szellemnek, és erre az emberek csak 1 ezreléke képes lenne, akkor alig tudnánk lépni a szellemektől.
2022. dec. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!