Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Belegondoltál hogy következő...

Belegondoltál hogy következő életedben bármelyik helyre leszülethetsz?


2022. dec. 29. 20:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de nem érdemes egész életedben ezzen rágódni hogy hová születsz következő életedben.
2022. dec. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg nagyobb esélyed van rokonok közelében maradni. Én erről láttam dokut.

Bár engem ez hidegen hagy, ha a pokolban is szuletek ujja az is, engem csak a jelenlegi életem tud érdekelni, azon aggódom

2022. dec. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
23%
Dokut aligha láthattál, max dokunak kinéző mesét.
2022. dec. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Belegondoltam, és a Jóisten irgalmazzon, hogy ugyanebbe a családba...!
2022. dec. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Belegondoltál abba, hogy ezt az életet még végig kell élni és így is fasz kivan?
2022. dec. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem akárhová születsz, komoly tervezés előzi meg minden körülmény, lélekcsaládtag, erősitendo gyengeségek, egyéni feladatok figyelembevételével.


Persze, ha hirtelen halál (pl. ellenséges támadás miatt egy árnyekvilágból született ember vagy alacsony szintű diszkarnált lélek miatt) következik be kisgyermekkorban, és még elfogadható kompromisszumokkal menthető az adott élletterv, akkor lehetnek adhoc (és véletlennek tűnő) megoldások, körülmények, hogy gyorsan visszajöjjön az illető.

2022. dec. 30. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de nem fogok emlékezni hogy ki voltam. Valaki majd megszületik az én megoldatlan problémáimmal, szokásaimmal. Már előre sajnálom az illetőt...
2022. dec. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
7: most is így élsz, hogy nem tudod milyen vétkeket, hibákat, bűnöket követtél el előzőleg. Jobb ez így, ne befolyasoljon. Lehet nagyon megterhelő lenne, nem tudnál a jelen eéletfeladataidra fókuszálni. Mikor tervezted ezt az életet, akkor tudtad, és eszerint tervezted. Ez elég így.
2022. dec. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
59%
Nem, mert nem hiszek a reinkarnációban
2022. dec. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én belegondoltam, és abba is, hogy jó eséllyel újra meg kell születnem, és végigkínlódni egy ugyanilyen csapnivaló, alig kibírható életet. Hogyha normális életem lesz, akkor szerintem nincsen nagy jelentősége annak, hogy hová fogok újra leszületni. A "bármelyik hely" az bármelyik bolygó is lehet szerintem, bár ez a ritkább eset akárkinél.
2022. dec. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!