Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » A reinkarnáció hasonlít az...

A reinkarnáció hasonlít az előző életbeli kinézetére?

Figyelt kérdés
2023. jan. 31. 12:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%

Nem feltétlenül és nem is " szokott " annyira inkább, mivel minden élethez adott lélekruha tartozik.

Nem tud más életben az a fajta megjelenés ugyanúgy funkcionálni, nem lenne előnyös, valamint nem keverődhetnek össze a lélekruhák.

Hasonlíthat, de nem túlzottan és nem azonnal abba születik le.

2023. jan. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Grimfox ***** válasza:
69%
Nem. Maximum ha ugyanabba a családba reinkarnálódik, akkor van némi küllemi hasonlóság. De ez is inkább csak lehetőség.
2023. jan. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Igen, ezt hagytam ki.

#2 korrekten tömören le is írta.

2023. jan. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
45%
Pedig lenne értelme hogyha hasonló karmát halmozunk fel, mert valljuk be a kinézet messze az egyik legmeghatározóbb része az emberi életnek
2023. jan. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%
Lehet, de nem törvényszerű.
2023. jan. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
28%
A reinkarnációnak nincs "kinézete"..
2023. jan. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem vágom miért vannak lepontozva a jó válaszok, aikor ha szakértőt is kérdezel, ezt fogja mondani.

Ha tetszik, ha nem.

2023. jan. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
35%
Nagyon buta a kérdés, de megpróbálok válaszolni. Van összefüggés az előző élet kinézete és a mostani között, de nem lehet egyértelműen meghatározni. Nagyon más, de mégse. A tested a karmád következménye, egy élet alatt bőven változhat, de mondjuk úgy, hogy az alapvonások megmaradnak, akkor is ha előző életedben nő voltál, most meg férfi.
2023. jan. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
65%

Igen, hasonlít. Főleg a tekintet, a szemszín, meg maga a kisugárzás. Az is, hogy a korodnál fiatalabbnak látszol-e.

Legalábbis nekem ez így nagyon “átjött”. Előző életemben is volt egy kisfiús megjelenésem pedig már felnőtt voltam, most meg kislányos megjelenésem van és mindenhol 15-nek nézek pedig lassan már 30 fele közelítek.


De biztos vannak olyan esetek ahol nem jön át ennyire.


Viszont én úgy tudom hogy a szemszín minden esetben ugyanaz és a tekintet is, hisz a szem a lélek tükre.

2023. jan. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az utolsó nagyon nagy igazságokat mond, a szem a lélek tükre és a kisugárzás sem hazudik, de akinek jók a radarjai, csak azok érzékelik.
2023. jan. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!