Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Hogy tudnék oly módon meghalni...

Hogy tudnék oly módon meghalni, hogy soha többé ne támadjak fel?

Figyelt kérdés

2023. febr. 15. 22:38
 1/10 Grimfox ***** válasza:
87%
A buddhizmus szerint, aki eléri a megvilágosodást, az halála után többé nem ölt testet. Ez az egyetlen mód, hogy többé ne kelljen semmilyen formában élned.
2023. febr. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Úgy fogsz meghalni, ne aggódj
2023. febr. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%

Az, aki ezt gondolja, ezt a kérdést kiírta, mindenképp el fog múlni, ez a személyiség csak erre az egy életre szól.

A lélek fejlődik tovább, lesznek jó-rossz eletei még.

2023. febr. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%

3, ez a lényeg, nem értem miért aggódik bárki a következő élete miatt.

Felőlem aztán lehetek vak koldus is, kit érdekel?

A lényeg hogy én végre megszűnök létezni

2023. febr. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 kriszpo ***** válasza:
100%

Kérdező! Volt már ezzel kapcsolatos tapasztalatod?

Honnan tudod, hogy úgy lesz?

Láttad, hallottad, olvastad, elhitted?

2023. febr. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Meton ***** válasza:

Előbb inkább tisztázni kellene, mit is értünk feltámadás alatt. Ténylegesen soha nem fogsz a koporsóból kimászni, tehát ilyen szempontból örökre meghalsz. A tested elporlad, semmi nem marad. Viszont az utódaid öröklik a génjeid, vagy az ismerőseid őrizni fogják a szellemed.

Persze ha kitalált világban gondolkozol, ahol kitalált szabályok vannak, akkor azt tisztázni kell.

2023. febr. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Reinkarnálódásra gondolsz, gondolom.


Sok rossz helyre lehet születni, megértem.

2023. febr. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A következő dimenzióban, amikor megtanulod annyira irányítani az elméd, hogy kiemeled magad a fizikaiblétből. Akkor majd tudni fogod, hogyan.
2023. febr. 18. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Valami Debil gyerek válasza:
Miért akarnál úgy meghalni hogy soha többé ne kelj fel, ha úgy érzed hogy ez az élet amiben most élsz rossz akkor fordulj a jó istenhez és Jézushoz meg a bibliához, imádkozz és amellett hogy a mostani életed is sokkal jobb lesz még ha el is hunysz akkor a mennyországban lehetsz
2023. szept. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én sokáig hittem benne, de már nem hiszek semmiben és az én véleményem szerint ezeket kitalálták valakik és bután tartották csak a népeket, hogy az emberek, amikkel bután lehettek tartva, a többi embereket mind ezekkel a kitalálósdi dolgokkal félelemben tartsák az embereket, félelmet keltsenek az emberekben, hogy ne sokan gonoszkodjanak az emberek a földön, hanem úgymond legyen egy rend a földön.

De annyira hiányzik a nagymamám, amióta meghalt 2017-be 82 évesen, mindig csak rá gondolok és már én szerintem halál után nem is létezik semmi, csak bután tartsák az embereket, hogy az embereket meg lehessen nevelni valamivel.

febr. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!