Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ennek vajon milyen következmén...

Ennek vajon milyen következménye lesz?

Figyelt kérdés

Olyan mérhetetlenül dühös vagyok az életre és a létezésre, meg akik hagyják, hogy az menjen itt a Földön, ami megy, (nemtudom mi vagy ki, angyalok, magasabb spiri lények, vagy Isten), hogy sokszor elképzelem, hogy összeverem őket, de tényleg úgy rendesen, amíg mozog.


Nyilván csak gondolatban, főleg, hogy fizikai test nélkül ezt úgyse tudom.


Ez vajon milyen karma? 😅


2023. jún. 11. 23:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
30%

A Földön és annak pontjain(kontinensek, államok, uniók, országok, városok, települések, falvak,...) az megy amit az ott élő emberek elfogadnak.


Minden helyen a Földön az van amit az ott élő emberek akarnak, egyszerűen a szabadakaratot nem tudják elvenni az emberektől egyénektől ugyan igen de ha a tömeg össze fog akkor nem tudják és ők irányítanak mindenhol a Földön.

Egy hurkapálcikát eltörsz simán de ha összeraksz 15 -20 darabot akkor egyet sem tudsz eltörni.

Hiába van végtelen pénzed és hatalmad egyszerűen esélytelen vagy a tömeg ellen ezért kell manipulálni a tömeget és azt fogják akarni amit te!!!



A rendszert felépítő szabadkőművesek, illuminátusok, ... olyan okosak, hogy azt akarod amit ők akarnak, hogy akarj, adnak választási lehetőséget te pedig úgy érzed, hogy választottál, de nem. Az csak egy illúzió, hogy választás, hogy Orbán vagy Gyurcsány!


Szóval ne az Istenre haragudj meg az Angyalaira mert te meg én meg a harmadik egy tökéletes világban élünk, minden úgy működik körülötte/ benned a másikban, hogy SOHA nincs hiba benne, ez nem egy számítógépesjáték amiben a játékfejlesztőt "Istenét" szidhatod mert van benne egy hiba.


te meg én egy tökéletes világban élünk, mi emberek vagyunk tökéletlenek és tesszük azá ami avagy manipulátorok erőltetik ránk a háborút, a kólát, filmeken keresztül a propagandát, ... de ezeket nem kell elfogadni. Na és ezzel nincsenek tisztában az emberek ahogyan te sem és bekajálod és az istenedet szidod és az ő angyalait. Máris más irányítja az életedet.

2023. jún. 12. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Én nem is fogadom el egyiket se, én nem nyugszok bele, de körülöttem mindenki.

Viszont az ember meg a személyisége meg hogy mennyire képes felismerni a dolgokat nagyban függ attól, hogy hova és milyen körülmények közé született. Azt meg nem ő döntötte el. Fogadok van, aki nem is akart leszületni.


Ha van Isten vagy szellemvilág, akkor ők ugyanúgy bekajálják hogy amit az ember tesz a Földön azt el kell fogadni.

A világ tökéletes, az ember teszi sz@rrá, tökéletlenné pedig leginkább az, aki megengedi az embernek, hogy széjjelb#ssza az egészet.

2023. jún. 12. 07:19
 3/12 A kérdező kommentje:
Úgyhogy de, őket szidom.
2023. jún. 12. 07:20
 4/12 anonim ***** válasza:
61%

Azért őket szidod mert eszköztelen vagy!

Le lehet így élni egy életet, de megéri?

Nem lenne több értelme az életednek ha tennél azokért a dologért amiket elakarsz érni?

Lusta vagy tanulni, dolgozni azt hiszed, hogy alanyijogon jár neked az ami annak aki gazdagságba születik. Nem megbántásként, de erre a legbutább megfejtés az, hogy már a szüleid is egy tanulatlan emberek voltak, hisz látod, hogy hova születtél.


Mindig lesznek nagyobb vagyonnal rendelkező emberek mert nem vagyunk semmilyen értelemben egyformák, intellektuálisan, spirituálisan, probléma megoldóképességet illetően, mozgáskordinációban.


Azt kell kihoznod az életedből amit kitudsz belőle, mindent a szüleidtől kapsz képességek, lehetőségek, genetikát, szocializációt őket lehet szidni persze 18. életévedet betöltve már nem mert felnőtt fejjel képezheted magad és megoldhatsz minden szocializációból származó hiányosságokat, rossz neveltetést!

Szóval 18. életéved után csak MAGADAT HIBÁZTATHATOD, hogy SEMMIT egy NULLA VAGY!


Minél több az ilyen ember annál jobb a hatalomnak akik azt a rendszert üzemeltetik amiben élsz, mert amig őket szidod addig sem SAJÁTMAGADDAL FOGLALKOZOL, hanem MÁSSAL.

2023. jún. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
61%

Ha kevesebb időt töltenél értelmetlen dolgokkal(videojáték, film, sorozat, mások hibáztatása) és azt az időt önfejlesztésre szánnád akkor sokkal több dolgot értenél meg az életedet formáló erő működéséről.


Minél többet foglalkozol ÖNMAGADDAL annál tökéletesebb leszel, de azzal, hogy másokkal foglalkozol csak elpazarold az életedet.

Neked semmi közöd senkihez csak önmagadat tudod megismerni, fejleszteni és másra nem is éri meg túl nagy figyelmet szánni!

Természetesen a nők akik szültek azok neveljék fel a gyermekeiket de utána hagyják békén őket és ne avatkozzanak bele, hogy kit választ feleségül/férjül az az ő dolga: élete.

2023. jún. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Wow.

Feltetelezted, hogy nem foglalkoztam önismerettel, nem tanultam. Feltetelezed, hogy annyi időm van hogy azt mind filmezessel meg hasonlókmak töltöm. Videójátékot pl életemben nem játszottam.

Egy szóval nem mondtam, hogy a szüleim tanulatlan emberek voltam.

Ezek mind a te feltételezések. Nem hogy a felének, a negyedebek sincs köze hozzám.

De érdekes volt latni, hogy miket vetítesz bele a másik emberbe látatlanul.

2023. jún. 12. 14:42
 7/12 anonim ***** válasza:
54%

Ez az átlag akik közül kikerül a lekötőbb elégedetlenkedő és persze a rossz sorsukért az Isten meg a rendszer a hibáztatják véletlenül sem a szűleiket avagy első szám első személyében a saját képességeiket, tudásukat, ... hogy nem tudnak egyről a kettőre jutni. +++ Lusta dög mind!

(természetesen ha rád nem illik a leírás akkor ne vedd magadra).


Tökéletes világban élsz, az lehetsz ami akarsz, egy ember áll az utadban ŐNMAGAD!

Soha a világ történelemben nem volt olyan könnyű utazni, tanulni, fejlődni mint napjainkba... Mégis az emberek egyre sötétebbek.

2023. jún. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A reinkarnáció/karma egy személytelen dolog, egy törvényszerűség. Olyan ez, mintha az esőre haragudnál, hogy elrontja a nyaralásod vagy asztalra, amiért beverted a lábadat. Lehet, csak nincs sok értelme. Ha ebben hiszel, akkor logikusan annyi értelme van, hogy ebből is tanulnod kell ugye.
2023. jún. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
80%
A karmád szerint születsz a Föld egy meghatározott pontjára, pont abba a népcsoportba, ahová a karmád és a természeted, az aktuális lélekállapotod és életfeladatod szólít. Hogy most nem egy éhező néger kisgyerek vagy Afrikában, az a karmádnak köszönhető. Szerintem nagyon is nagy ajándék hogy valaki magyar lehet, csak fel kéne ismernie hogy miért.
2023. jún. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Tudi333 ***** válasza:
100%

Na kérdező! Egyre több ilyen felfogású emberrel találkozni! A végén csak beindul az ébredés? Csak a spiritualitást hirdetők 95%-a sem akar ébredezni?

Ne foglalkozz a karmával! Az nem több csak hit, azoknak akik nem mernek szembemézni a valósággal! Megmagyarázzák maguknak, hogy ami rossz történik velük, az valójában jó és fejlődnek ezáltal azt hiszik. Ilyen áron fejlődni? Ők meg azt mondják, (ha így lenne), hogy ez igenis is jó. Azt mondják a teremtő bennünk van, de fejet hajtanak Istenség, törvények, stb előtt. Vicc az egész. Oda-vissza ütik egymást. Saját mondataikon belül hazudtolják meg önmagukat.

2023. jún. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!