Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Tudok olyannal beszélni,...

Girlll3 kérdése:

Tudok olyannal beszélni, akinek spirituális, tisztánlátò képessége van?

Figyelt kérdés
Azt hiszem van egy komolyabb testi betegségem.

2023. júl. 11. 18:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
70%
Akkor orvoshoz menj ne kuruzslóhoz.
2023. júl. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
1-es már voltam...
2023. júl. 11. 18:55
 3/19 anonim ***** válasza:
57%
És az mit mondott?
2023. júl. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
A lelki elakadást és problémát együttesen kell orvosolni a testivel, mert a lélek megbetegedése váltja ki a legtöbb testi bajt.
2023. júl. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
83%

Tudnál, csak régen amikor azt mondtam, hogy az érzelmi kín betegségből származik, akkor azt mondtad érzéketlen vagyok és "letiltottál". Pont most írtál rám valami másik kérdés alá írt válaszom miatt, amiben megkérdeztem látod-e amit írok, hisz nem értem, hogy tudsz írni nekem, amikor le vagyok tiltva.


Amúgy erősen javaslom, hogy az arroganciádat és az egódat tedd félre, amikor segítséget kérsz másoktól, mert így a sors ki fogja venni a kezedből a lehetőséget. Illetve hát engem is többször megkerestél már az első hisztid óta, szóval már veszi ki. :D

2023. júl. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
5: detto
2023. júl. 12. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
mondjad bro
2023. júl. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Kérdező, mit mondott az orvos? Lehet, hogy az orvos és egy spirituális, tisztánlátó személy együtt tudna rólad teljes képet adni, úgy értem, hogy a kettejük véleményének az együttes figyelembe vétele. De sajnos valódi spirituális személyt nem tudom, hogy hol lehet találni.
2023. júl. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
29%

"valódi spirituális személyt nem tudom, hogy hol lehet találni."


Rögtön az egyszarvúak pajtája mellett, a szivárvány végétől balra.

2023. júl. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
5-ös Nem te voltál az, aki szerint felesleges sírni, meg szomorkodni, ha valakim meghal? Meg, aki azt mondta, hogy a betegségem semmi és átlagos, normális életem van? Meg, aki szerint ez a 3.életem, stb. Mert arra emlékszem....
2023. júl. 12. 16:46
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!