Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ismered az asztrálutazást,...

Ismered az asztrálutazást, halottál már rólla?

Figyelt kérdés

Van itt olyan, aki tudja alkalmazni?

Az asztrálutazás azt jelenti, hogy vissza tudsz menni az előző letedbe, ezt többféleképen lehet megtenni, hipnózis, stb...

Van itt olyan aki tudja alkalmazni , hogyan lehet megtanulni?


2010. nov. 6. 19:25
 1/9 anonim ***** válasza:
hallottam róla, de semmi köze az előző életes dologhoz.
2010. nov. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
akkor mihez van köze,meg tudod mondani? Úgy látom, jértas vagy ebben a témában...
2010. nov. 6. 20:07
 3/9 anonim ***** válasza:

Ismerem, de meg nem tapasztaltam. Viszont az elozo eletnek semmi koze ehhez a dologhoz.

Az elozo eletedet, eleteidet meditacio kozben is megtudod nezni pl., de ezek az informaciok minden szemelyisegnel maskeppen jelenik meg.

2010. nov. 7. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

részletek paulo coelho veronika meg akar halni című regényéből:


Zedka asztrálutazást élt át. Már az első inzulinsokk is ezt a hatást váltotta ki, de senkinek nem beszélt róla. Ha elmondaná, hogy kilépett a testéből, azt gondolnák, hogy őrült, betegebb, mint amikor behozták a Villetébe. De tudni akarta, mi történik vele, és ahogy visszatért a testébe, rögtön elkezdett olvasni a témáról: az inzulinsokkról és arról a különös érzésről, hogy lebeg a térben.

Egyszer, az egyik kezelés alkalmával asztrálteste meglátogatta Igor doktor irodáját.


szóval lényegében testelhagyás úgy hogy tudatodnál vagy.

2010. nov. 7. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

álom idején is egy asztráltestet használsz, csak az nem annyira koncentrált...ahhoz, hogy azt a fajtát érd el, amiről a kérdésed is szól, ahhoz nagyon sok gyakorlás kell...az elmédet kell edzed, elcsendesítened a gondolataid, kicsit visszafele tekintened magadba, a mélyebb valódat keresve, a tudatodat tágítva...de mihelyst eléred azt a szintet, ahol ez megoldható, pillanatok alatt rájössz, hogy teljesen felesleges előző életeidbe kutakodnod...mert a fejlődés előre megy...miért visszafele tekintsünk? :D


üdv

25/F

LastOne.Left

2010. nov. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

bocsi, egyébként minden asztrál utazásnak számít, ha úgy vesszük, ami nem az ébrenléti állapot alatt használatos fizikummal kapcsolatos.


üdv

25/F

LastOne.Left

2010. nov. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem rengetegszer volt már benne részem, gyerekkorom óta. Ez nem olyan, mint mikor álmodik az ember, ez valami teljesen más. Abban a környezetben vagy, (és azt tisztán látod) mint a fizikai tested, de azt részben vagy teljesen elhagyod. Nálam a mozgás okoz ilyenkor problémát, mert nem úgy megy, hogy felállok, és megyek. Sokszor volt, hogy "kizuhantam" az ágyból, és a szemközti falnál találtam magam.

Ha valaki azt hiszi, hogy ez kamu, vagy kitaláció, az keressen rá a neten (out of body experience vagy OBE), és sok ezer beszámolót fog találni.

2010. nov. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ennek az asztralutazasnak a neve utazas, de lenyegeben a tudatod vetul ki, tehat valoban az alomhoz hasonlo, hogy a tested az marad a helyen, tehat valtozatlan, de a tudatod fog "elindulni" es felfedezni, de ehhez gyakorlas kell, hogy megtortenjen.
2010. nov. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Aludj el.
2010. nov. 24. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!