Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Szammisztika.com ról mit...

Szammisztika.com ról mit gondoltok? Illik rátok a jellemzőid az évszámod alapján?

Figyelt kérdés
2010. dec. 6. 10:46
1 2
 1/11 Nostro the overlord ***** válasza:
Mennyi idő amíg elküldi?
2010. dec. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Nostro the overlord ***** válasza:

Nem szóltam :D na nézzük:



Arra születtél, hogy mások fájdalmát enyhítsd!


A sorsszámod a 7-es (Igen a kedvenc számom :))

Saten, te egy arra születtél, hogy "orvosa", gyógyítója, vigasztalója, tanácsadója legyél a hozzád forduló testben és lélekben megtört embereknek. (Másokon segíteni? Nem túl jellemző de megesik) Fontos, hogy állandóan gyarapítsd gyakorlati tudásod, szellemi bölcsességed. (Mint mindenki másnak) A rejtett igazságokat keresed minden mögött, és a felismert törvényszerûségeket azonnal beépíted az életébe, és tanácsként adod tovább a hozzád fordulóknak (asszem ja). Nem szabad a meggazdagodásra koncentrálnod, mivel ez ellentmond feladatodnak, ha azonban jól töltöd be hivatásod, minden szükséges anyagi erõforrás a rendelkezésedre fog állni. (majd kiderül)


Az is elképzelhetõ, hogy meggazdagszol, de ezt semmiképp sem szabad célként kitûznöd. (Ez így hangzott: lehet holnap rizses húst eszel de az is lehet, hogy tarhonyáshúst) Nagyon kíváncsi ember vagy (ez igaz), sokat és szívesen utazol (ez nem), de nem csak a világban, hanem befelé is kutatva saját lelkivilágodat és lehetõségeidet (igaz). Mindíg kell, hogy lebegjen valami cél a szemed elõtt (a mindig rövid i :D), ellenkezõ esetben ideges leszel. (amúgy ja)


Ha elértél egy célt, nem elégszel meg vele, szinte azonnal újra útra kelsz (jaja). Könnyen elaprózod magad. Tehetséged van arra nézve, hogy leküzdjed a feszültségeket és az ellentmondásokat (inkább ellentmondásokat szítok :P). Különösen filozofikus alkat vagy és nagyon empatikus (hát köszi a dicséretet), bele tudod érezni magad mások helyzetébe (ez viszont végképp nem igaz). Vonzódsz a spiritualitáshoz és a vallásokhoz (ez még annyira sem). Szeretsz egyedül lenni, és keresed a nyugalmas helyeket (egy darabig de hamar ráunok). Kritizáló alkat vagy, ezért gyakran nem vagy népszerû (kritizáló alkat vagyok pont ezért vagyok népszerű).


Ez voltam én :P


Mindez csupán egy lehetõség! Ugye nem szeretnél elmenni mellette?



Nézz körül csak a legszûkebb környezetedben és láthatod, hogy a legtöbben csak a sült galambot várják, anélkül, hogy tudnának arról, hogy minden lehetõség csak annyit ér, amennyit hasznosítani tudsz belõle.


Te más vagy, Te már a kezedbe vetted a sorsodat azzal a lépéssel, hogy elolvastad ezt a rövid elemzést. Az emberek többsége arra sem hajlandó, hogy kilépjen a szokásai rabságából és legalább a legminimálisabb erõfeszítést tegye annak érdekében, hogy változtasson az életén.


Ahhoz, hogy a lehetõségeidet a magad boldogságára válthasd komoly munkát kell végezned, amihez segítségre is szükséged lesz. Az önismeret egy komoly munkát igénylõ nehéz feladat. Újra és újra szembe kell nézned Önmagaddal és fel kell ismerned mik azok a területei az életednek, ahol sürgõ változásra van szükség.


A Te életedhez is létezik

használati útmutató!


Képzeld el, hogy holnap reggel úgy kelsz fel az ágyból, hogy pontosan tudod mit akarsz csinálni aznap. Boldog és kiegyensúlyozott vagy és egyszerûen élvezed az életed.



Elhúzod a függönyt, kinézel az ablakon és tudsz örülni mindennek, amit látsz. Örömmel tekintesz az elõtted álló napra, mert most már biztos vagy abban, hogy jó helyen vagy, jó úton jársz, hiszen ismered magad.



Örökre eltûnt a reggeli bizonytalanság és feszültség, amit az okozott, hogy soha azelõtt nem tudtál a szíved szerint élni, mert állandóan meg akartál felelni másoknak.



Ez a lehetõség többé nem álom, ez a lehetõség sokkal közelebb van, mint gondolnád. Ez a lehetõség számodra gyakorlatilag tökéletesen kockázatmentes.



Az életedhez írt személyes használati útmutató kódolva van a születési dátumodban, ezért szeretném átadni neked a megfejtett kódólt üzenetet, ami a számmisztika eszközei segítségével kiolvasható belõle!

2010. dec. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Nostro the overlord ***** válasza:
Asszem kicsit többet másoltam ki mint kellet volna... gomen :D
2010. dec. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
:D nekem 9 es
2010. dec. 6. 12:00
 5/11 A kérdező kommentje:

kritizáló és nem népszerű az IGAZ!!!

:D

2010. dec. 6. 12:25
 6/11 anonim ***** válasza:
NEkem az 1-es a kedvenc számom és az is jött ki és azt hogy vezető egyéniség vagyok.Meg hogy ujjat hozok az életemben.De ez már nekem furcsa volt
2010. dec. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Régebben kíváncsiságból feliratkoztam rá, persze csak a szokásos általánosságokat írta, amikből azért, részletekben legalább, mindenki magára ismerhet. Aztán persze egy idő után a szokásos fizetős tanfolyamokat, könyveket, ilyesmiket ajánlgatták az üzenetekben. Szóval nem egy mélyenszántó elemzés, de akit érdekel, végül is miért ne?
2010. dec. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
hát az hogy nagyon csúnyácska és nagyon antipatikus az a fickó...
2010. dec. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
de egyébként talán 1 mondat ami igaz rám. Ha tényleg igaz lenne a számmisztika akkor minden egyes mondat lenne igaz.
2010. dec. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
itt irt valaki a kedvenc számról írt. itt nem a kedvenc számodat kell megnézni ,hanem amit kidob rád az évszámod alapjná.mondjuk rám az 1es,3,4,5,7 nem igaz semmi a többiekben van de a 9es full az!
2010. dec. 7. 12:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!