Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Egy hang mondja folyamatosan...

Egy hang mondja folyamatosan a fejemben, hogy már a megfogantatásom pillanatában átkozottként, bűnnel születtem de miért?

Figyelt kérdés

Az életminőségem nagyon rossz és a hang azt is mondja, hogy: N


"Nem érdemlek normális párkapcsolatot: Boldogtalan csúnya rusnya pár vagy egyedüllét válasszak. És ha megpróbálok jókedvű lenni nagyon meg leszek büntetve. Az Isten elhagyott engem. Azért gúnyol ki és rug beléd meg röhög ki mindenki, mert Te egy betegség vagy e bolygón. És a Föld immunrendszere nagyon erős ahhoz hogy ezt a betegséget kigyógyítsa magából."


Az egész életem egy pokol jelenleg is. Általános iskolás koromban ütöttek vertek és kiskoromban gyógypedagógiára hordtak. És engem ezért sehol nem akarnak elfogadni főleg párkapcsolat terén.


Mit csináljak mert már önmagam likvidálásával foglalkozom.


2011. febr. 5. 21:03
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
29 éves férfi vagyok.
2011. febr. 5. 21:04
 2/33 anonim ***** válasza:
82%
Dobd az átkozottságot és legyél király!
2011. febr. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Kedves29 éves férfi!Egyetlen tanácsom van neked,de az nagyon fontos:minél hamarabb keress fel egy pszichiátert(ne pszichológust,neked orvosra van szükséged)felhívhatod a lelki segélyszolgálatot is bármikor,ott segítenek,hogy hová fordulj.Beteg vagy,amitlehet gyógyítani.Nincs veled más baj,van,aki gerincsérves,neked pedig más problémád van
2011. febr. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%

Most akkor az a hang egyes szám első személyben mondja ezeket vagy egyes szám második személyben? Csak mert keverve írtad le. Na de végülis ez mindegy is, mert ezeket te mondod saját magadnak, ezzel beszéled tele a saját fejed, pedig minden rajtad múlik. Nincs ilyen, hogy valaki eleve el van átkozva, az élet mindenkinek tabula rasa, te töltöd meg tartalommal, olyannal amilyennek akarod. Csak és kizárólag rajtad áll, hogy máshogy lásd a dolgokat.

Valószínűleg a gyerekkorod miatt vannak ezek a dolgok, jó lenne beszélned egy pszichológussal, de talán az is segít ha mélyen magadba nézel és elhatározod, hogy változtatsz.

2011. febr. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim válasza:
100%
én is a pszichiátert javaslom. nekem segített.
2011. febr. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%

+1 szavazat a pszichiater dologra.


komolyan menj el.


guglizz egyet, es mar hetfon elso dolog h bejelentkezel

2011. febr. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Pszichiáter! De tényleg.
2011. febr. 6. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
93%
Ez akár lehet szkizofrénia is, az biztos, hogy magától nem múlik el!
2011. febr. 6. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim válasza:
100%
Úgy gondolom, hogy olyan nincs, hogy bűnnel születünk! Átérzem a gondolataidat és ezt az iszonyatos problémát, és annyira szeretném, hogy boldog ember légy, őszintén mondom, ezért a többiek véleményéhez hasonlóan én is azt mondom, hogy menj el pszichiáterhez, előtted az élet, hidd el, rendbe lehet tenni! Addig iskitartás, és önmagad likvidálásáról kérlek nagyon gyorsan feledkezz meg, akármennyire is ott az a hang!
2011. febr. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
kaptál vallásos nevelést?
2011. febr. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!