Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Miért van az az érzésem hogy...

Miért van az az érzésem hogy örökké fogunk élni? Mintha az élet örök lenne, lehet hogy azért, mert már volt egy vagy több életünk?

Figyelt kérdés
2011. febr. 8. 10:41
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%

én nem vagyok szakértő, de már olvastam írásokat arról, hogy pszichológiai

(hipnotizációs) kísérletekkel "visszavezettek" embereket előző életeikbe.. például volt aki valamelyik világháborúban harcolt, volt aki a középkorban élt, stb... valamint én is azt vallom, hogy a lélek egyik testből a másikba vándorol. remélem tudtam segíteni

2011. febr. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
Talán azért, mert csak a testünk öregszik, a lelkünk nem.
2011. febr. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
18%

nem tudom

lehet

2011. febr. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:

Anyukám mindig azt mond ö előző életében gazdag volt egy nagy házba élt fodros ruhába mászkáltak

És valószínű azért lett szegény mert akkor nem segített a szegényeknek pedig gazdag volt .

2011. febr. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%
Az élet nem tart örökké, van eleje, és vége. Születés, és halál. A tudat (lélek) az az örök. Nem született, nem pusztul el, mindig létező, csak a test amihez a földi élet során kapcsolódik az hal meg, nem mi. Azaz mi nem a testünk vagyunk, az csak a "járművünk".
2011. febr. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszokat, tényleg segitettek. jó lenne tudni mi volt
2011. febr. 8. 13:30
 7/15 anonim válasza:
10%
ez csak egy elképzelés,kitaláció
2011. febr. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
azért érzed így,mert ez így van.
2011. febr. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Bretso ***** válasza:
15%
Nem tudom miért érzed, biztos megvan a pszichológiai magyarázat rá. Mindenesetre nagy valószínűséggel nem így van, és ha meghalsz, akkor lehúzzák a függönyt és kész.
2011. febr. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
80%

Vannak képzett szakemberek, akik un. utaztatással foglalkoznak. Pár ezer ft-ért bárki utazhat előző életeibe, mivel nem egy előző élet van, hanem számtalan... Ezt onnan tudom biztosan, h. ismerek olyat aki volt már ilyen utazáson.

Nézz utána és ha rászánod magad elmész egy ilyen emberhez és te is megtudod mi voltál előző életedben. :)

2011. febr. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!