Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » állandóan Királynőként álmodom...

állandóan Királynőként álmodom, lehettem előző életemben Uralkodó?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat álmodok azzal, hogy Királynő vagyok. Trónon ülök és szolgálók hada lesik kegyeimet. Csak intenem kell és mindent megcsinálnak nekem. Bársony ruhában vagyok és pompás bútorok vesznek körűl, díszes minden.


Mivel nagyon sokat álmodom erről és tetszik is amit látok álmomban úgy vélem Királynő voltam valaha. Az lenne a kérdésem, hogy ennek függvényében mi lehet ennek az inkarnációmnak a célja ? Talán a sok alattvalóim megjelennek ebben az életemben is ? Segítenem kell rajtuk ?


2011. febr. 17. 02:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem voltál Királynő előző életedben,ezt bizton állíthatom :)Más miatt álmodsz mindig ilyeneket,más jelentése van,valami bensőségesebb amit csak te tudhatsz.Az álmok az aznapi eseményeket ill.érzelmeket,és mindennapi gondolatokat dolgozza fel.Hogy miért álmodod ezt,nem tudom,de alapos elmélkedés után te is rájöhetsz ha körülnézel a gondolataidban és érzéseidben :).
2011. febr. 17. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
11%
Hát te tiszta ezotérikus vagy,ilyen nincs hogy előző élet te ezt honnan olvastad,valami agykéreg károsodott találhatott ki ilyesmit hogy "ELŐZŐ ÉLET"hogy szorakoztassa az emberiséget ilyen marhaságokkal,és elvegye a figyelmet a jelenlegi életnehézségektől,hogy ne gondolkodjon az emberiség a minél nehezebb életkörülményeken,ez is egy fajta félrevezetés a nincstelenség megoldásának a kérdésében.
2011. febr. 17. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én is szoktam álmodni, hogy halál isten vagyok, akkor én most az előző életemben halál isten voltam :DDD


Én hiszek a karmikus dolgokban nem tudom, hogy hogyan lehet rájönni, hogy kik vagy mik voltunk előző életünkben....


Ha valaki tudja írja le...Amúgy meg a halál istenest csak viccből írtam még addig elmondom, ameddig valaki komolyan venné.

2011. febr. 17. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy semmi köze az előző élethez, csak szimbólum, és ahogy az első hozzászóló írta, a mindennapi dolgaidat, érzéseidet, vágyaidat fordítja így le az agyad.

Lehet, hogy előző élet, viszont ezt itt szerintem senki nem tudja neked megmondani. De mindenkinek, aki előző életekkel foglalkozik, egy dolgot mondanék: miben segít neked, ha megtudod, hogy koldus-király-gyilkos-stb voltál, mit változtat ezen az életeden? Ha semmit, akkor kár vele foglalkozni. Attól, hogy szép álmokat gyártunk, és csodáljuk, hogy milyen jó volt akkor, attól a mostani életben semmi nem változik. Az itteni problémákra-örömökre kell fókuszálni.

2011. febr. 17. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A jelenben kell elned, tehat a gondolataidat vizsgald meg, s igy mar tudni fogod az almaidnak a jelentoseget, nagyon jol megfogalmaztak ezt elottem.
2011. febr. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 tetris ***** válasza:

Drága Beaarnadette! Az is lehet, hogy te csak egy szolgálóleány voltál a királynők mellett, és csak nagyon erősen vágytál arra, hogy egyszer te legyél a kir.nő.

Ez a vágyad testesült meg álmodban.

De az is lehet, hogy tényleg egy nagyhatalmú uralkodónő voltál, Sába királynője, vagy Cleopatra.

Ha legközelebb ilyet álmodsz, próbálj meg leereszkedni valamelyik szolgálódhoz, és kérdezgesd ki, hogy mi a szíve vágya, ki ő, mit akar, stb.

2011. febr. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
De Én állandóan és szisztematikusan azt álmodom, hogy Királynő vagyok és parancsokat osztogatok. Akkor ez jelentheti azt erre az életemre vonatkoztatve, hogy vezető szerepet kellene betőltenem és parancsokat * tanácsokat osztogatni embereknek ?
2011. febr. 17. 15:43
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen, ez az álom nem arra utal hogy mifene voltál "előző életedben", hanem arra, hogy királynőnek érzed magad, boldog életet élsz, vezető egyéniség vagy, sokan tisztelnek, jó lennél igazgatónak, vezetőnek.
2011. febr. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Most nem sértésből, de állandóan parancsolgatsz, szerintem csak beképzelt vagy, vagy éppen egoista hatalom mániás, vagy mondjuk álmodozó akinek ez az álma hogy királynő legyen mint az Angol királynő :DDD
2011. febr. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Előző életében mindenki királynő volt, vagy Napóleon, vagy fáraó, vagy híres kurtizán.


Máshogy ez el sem képzelhető.

2011. febr. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!