Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ezek a képek az elozo életeimb...

Ezek a képek az elozo életeimbol lehetnek? Ha ugy erzed nincs megfelelo valaszod, akkor ne is irj! Nincs szuksegem ledegradalo megjegyzesekre!

Figyelt kérdés

Kisebb koromban (10- 12 evesen) tobbszor elofordult, h furcsa kepek ugranak be a semmibol..

Pl.:

egyszer egy kislanykent vagyok egy mezon, forgok, kacagok boldogan, pipacsok mindenfele es regi modi ruhat viselek. kivulrol figyelem az esemenyeket es tudom, h az a kislany en vagyok! masodszor egy fekete ruhas no vagyok es egy raktarhazban beszelgetek par emberrel. ugyanez a sztori, kivulrol figyelem mindezt de tudom, h en vagyok!

aztan a legfurabb mind kozul, mikor egy idos ferfikent latom magam, oltonyben, kalappal es bottal a kezemben. befordulok egy sarkon es akkor valaki a fejemhez szegez egy pisztolyt es meghuzza azt! rendesen erzem ahogy a golyo atsuhan a fejemen...

ami a fontos, hogy ezeket nem almomban latom, hanem éber allapotban. csak ugy beugrik hirtelen es mindig ugyanez a harom jelenet!


2011. febr. 28. 19:06
1 2 3
 1/21 anonim válasza:

sztem ez nem csak az előző életre utalhat, hanem lehet valami üzenet

én ha álmodok valamit, az üzeneteket ki tudom belőle venni, hogy mi történik velem, és 100% beválik

próbáld benne a részleteket összerakni.


ha pedig tényleg az előző életed akk jó boldog és kalandokkal teli életed lehetett:)

2011. febr. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:

Érdekes és elképzelhető,hogy előző életedből előugró képek ...

Nekem is voltak kisebb koromban ilyen beugró képek...

pl.ami nagyon sokszor előjött,hogy egy lovaskocsi áll egy régi földes úton,ott állok mellette + még 2 férfi nem mai viseletben, és az ismerős érzés is elfog,hogy mi volt...vagy nem tudom.

Van mikor egy tárgyról vagy illatról is ilyen érzés fog el,és nehéz elmondani és megmagyarázni....:S:)

Érdekes dolgok ezek...de

2011. febr. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
bocs ... minusz de:D
2011. febr. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

19:14

nekem is ugyanezek.. aza az erzes.. a megszokottsag.. meg az illatok..

viszont mit jelent a mondatod vegen a : "de" ??

2011. febr. 28. 19:16
 5/21 A kérdező kommentje:

19:14,

mondtam, h nem álmodtam..

2011. febr. 28. 19:17
 6/21 anonim válasza:
19.14-es vok! Bocs,véletlenül írtam oda a de-t :D
2011. febr. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
kesobb mar lattam, hogy irtad :)))
2011. febr. 28. 19:32
 8/21 anonim válasza:
Ahogy én látom mivel különböző idők, és személyek, ezek emlékképek. Ez olyan, mint a fantázia, az is az előző életekből táplálkozik.
2011. febr. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Annyiban tudlak megerősíteni, hogy aki nálad biztosabban, tulajdonképpen biztosan tudta kijelenteni, hogy előző életet élt át, attól eddig így hallottam: Kívülről élem át, de tudom, hogy én vagyok (..hogy honnan tudom, hogy én vagyok azt nem tudom), de biztosan tudom.

Azt is egyezik, hogy egy lövést át is érez az ember.

(meg az is, hogy néha nő, néha meg férfi, ha többet él át)


Üdv!

2011. febr. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Régebben imádtam vízben lenni.Egészen addig, amíg egyszer túl mélyre úsztam a tenger fenekére és már lent teljesen elfogyott a levegőm.Felfelé rúgtam magam, kezdett teljesen elsötétedni a világ és akkor hirtelen belém hasított: tudom milyen megfulladni, ez egyszer már megtörtént velem.Elmentem egy előző életes utazásra és igazam volt elvileg ( én hiszek benne ) férfi voltam, tengerész, és egy hatalmas viharban beleestem a vízbe...
2011. febr. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!