Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Szerintetek előző életre...

Szerintetek előző életre utalhat vagy csak túlérzékeny lehetek?

Figyelt kérdés
Röviden, képtelen vagyok sálat magas nyakú pulcsit stb. hordani mert rögtön rosszul leszek. Olyan érzésem van mintha meg akarnék fulladni. Szoros nyakláncot sem tudok hordani annyira zavaró. Valaki egyszer azt mondta, hogy valamelyik előző életemre utalhat, azon belül is arra, hogy fulladásos halált haltam. Szerintetek?
2011. márc. 1. 14:50
 1/7 anonim válasza:
100%
Elképzelhető, hisz az is lehet, hogy létezik újjászületés. Bocsi többet nem tudok segíteni...
2011. márc. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Nemmegmondtam válasza:
100%
Szerintem ésszerűbb erre, hogy magzatként a köldökzsinór a nyakadon volt. Lehet, hogy még anyukád sem tud róla, mert kigoboztad magad. Én ezt pozitívumként venném a helyedben, nem kell félni.
2011. márc. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Zseniális a feltevés, hogy magzati korból is származhat. Amúgy az öcsém tiszta lila volt mikor megszületett mert a nyakára tekeredett a köldökzsinór, szerencsére neki nincs ilyen gondja... Nem félek csak zavaró hogy azonnal rosszullét tör rám amint a nyakamhoz ér valami.
2011. márc. 1. 19:37
 4/7 anonim ***** válasza:
kisfiam nyakára és derekára is volt csavarodva a köldökzsinór születésekor. a sálat és az övet sokáig nem viselte el. csak sztem hasonló oka is lehet a dolognak. én hiszek a reinkarnációban amúgy, de kérdezd meg előbb anyukádat :)
2011. márc. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezt úgy lehetne 100%-osan megállapítani, ha regressziós hipnózisnak vetnéd alá magad, de ennél egy egyszerűbb, és szerintem elég megbízható 'módszer',ha elgondolkozol rajta, hogy más dolgokban túlérzékeny vagy-e (hangok, fények, akármi). Szerintem olyan Nincs, hogy valaki kizárólag a nyakára legyen túlérzékeny...
2011. márc. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Semmi másra nem vagyok érzékeny. A hangokkal kapcsolatba csak olyan dolgok irritálnak mint a többi embert(ha táblán végighúzza valaki a körmét stb), a fényeknél semmi. A szagokkal kapcsolatban pedig a terhességem leszámítva soha nem volt gond. Sajnos semmire nem jutottam anyukám nem tud róla, hogy rám tekeredett volna a köldökzsinór, mert amikor engem várt akkor még csak azoknak volt ultrahang akiknek vélhetően baj volt a babával (szerencsére ilyenről szó sem volt).
2011. márc. 4. 19:40
 7/7 A kérdező kommentje:

A 17/f szeretném megkérni (aki márc 26-án privátban írt nekem), hogy legyen szíves küldje el üzeneten belül az @ címét, mert én az Ő üzenetét el tudtam olvasni, viszont Ő az enyémet biztosan nem, mert visszadobta a rendszer az @-t amit válaszul küldtem! Szeretnék válaszolni, de sajnos így nem fog menni....

Köszönöm!

2011. márc. 27. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!