Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mielőtt valaki meghal, valóban...

Mielőtt valaki meghal, valóban lepörög előtte az egész élete, vagy csak szóbeszéd lehet az egész?

Figyelt kérdés
Arra is kiváncsi lennék, hogy egy ágyban fekvő beteg érzi hogy pillanatok alatt meg fog halni? Egyaltelán a halál előtti másodpercekben lehet érezni valamit, hogy valami fog történni?
2011. márc. 14. 06:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
A legtzöbb súlyos beteg is élni akar még! Azt pedig,hogy mit érez valaki a halál pillanatában,senki nem tudja! Csupán feltételezések vannak. Onnan még senki nem jött vissza beszámolni.
2011. márc. 14. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
mielott az en nagyapam meghalt (92 evesen ,vegelgyengulesben) osszehivott inket ,unokakat ,dedunokakat es elkoszont tolunk a hugom csak a kovetkezo napon erkezett a gyerekeivel. oket meg megvarta , reggelre meghalt. igen szerintem erezte. es mikor beszelt hozzank ,ugy tunt hogy a fiatalkoraban el mert apamrol mint kisgyerek beszelt. akiket ujraelesztettek azt mondjak hogy leporog az elet elottuk. lehet hogy igaz.
2011. márc. 14. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
LEPEREG, nem lepörög...OMFG
2011. márc. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Igen és is úgy tudom, hogy ez igaz. Több olyan esetet is ismerek, amikor a közülünk távozó arca a belső béke, nyugalom érzését sugározta, amikor elment.


A tibeti vallás és hitrendszer ezt tanítja is. Sokat lehet erről megtudni a "Tibeti halottaskönyv"-ből. Erről beszél az a tanításuk:


"Élj úgy, hogy amikor lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen azt végignézni!"

2011. márc. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

100 - 90 halálközeli élményben ez biztos szerepel..

Láthatjuk életünk, és újra átérezhetjük az érzéseinket is..

2011. márc. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem.

Ha halálos veszélyben vagy, és ezt fel is fogta az agyad, akor nagyon hirtelen mozgósít minden emléket, amihez csak hozzáfér - azért, hátha segít valamelyik a veszély elhárításában.

Tehát nem sorban megy le az életed, hanem emlékek jönnek elő hirtelen és teljesen összevissza.


A másik: akinek halálában békés az arca, az azért van, mert ilyenkor az agy endorfint termel: egy természetes fájdalomcsillapító- és kábítószert.

Ez azzal is jár, hogy szépet álmodik - és azért van, hogy ne őrüljön bele a fájdalomba és az életveszély tudatába.

2011. márc. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nem rég, mikor meghalt egy családtagom, érdekes érzésem volt. másnap este még a városban voltam. és éreztem, szinte "láttam" ha erősen túlzunk (bár ez már inkább fantázia), de mikor ott ültem, erősen az eszembe jutott. emlékek jöttek bennem elő. nagyon kellemes volt. mintha egy nagy erőt adott volna, h minden rendben van, jobb ez így :)
2011. márc. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

08:05

Mindkettő helyes - kedves okoskodni vágyó, de tudással nem rendelkező egyén! ;)

2011. márc. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ezt olvasd el:

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. márc. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 kozy182 válasza:
szisztok. nem pörög le semmi.csak azok a dolgokon merengsz majd mikozben baromi nagy fájdalmakkal elhagyod a tested hogy menyi mindent nem tettem még meg 2 választás van vagy megnyugodsz és betartod a szabájokat amiket ismertetnek vagy visszakerülsz hogy tanulja szenvedj és változz.
2011. márc. 16. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!