Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Már harmadszor fordul elő,...

Már harmadszor fordul elő, hogy ismeretlen emberek ad hoc megállítanak és ugyanazt mondják a kisfiamról! Nem tudok mit kezdeni ezzel az egésszel!?

Figyelt kérdés

Először 12 hetes várandósan állított meg az utcán, valami tibeti előkelőség (nem emlékszem a rangjára, vagy hogy is mondják, öltönyös testőrség meg kísérőszemélyzet is volt vele, tipikius buddhista kinézete volt a többségüknek, kopasz fej, joviális mosoly, narancsszínű ruhák stb), és a tolmácsával elmondatott egy jó hosszú beszédet, a lényege, hogy milyen ősöreg lelket hordok magamban, ő még ilyennel nem is talélkozott, messzire kiviláglik és nagyra hivatott, kiváltságos vagyok hogy engem választott és igsekezzek méltó lenni ehhez mérten. Mert ő majd jobbá teszi a világot... ennél jóval hosszabban mondták ,de ez volt a lényeg. És mosolyogva meghajolt előtte(m) (akkor még alig látszott a hasam) , mire az összes narancsruhás is meghajolt!!!.

És később, pár hetes csecsemő volt, mikor egy öreg cigányasszony benézett a babakocsiba, összecsapta a kezeit és nagy boldogan mondta nekem, hogy micsoda arany nap ez a számára hogy látta őt, ez a fiú nagy ember lesz, jobbá teszi majd a világot4 Gondoltam kunyerálni akar ésezértmondja, de nem, megérintette a kis takarója szélét és mosolyogva elment, semmi utalás nem esett kéregetésről stb.

Ma meg egy nagyobb csapat cigány vonult az utcán, férfiak elől, némileg lemaradva nők és gyerekek, a ffiak bementek a boltba ,a nők kinnmaradtak. Én pont megálltam a közelükben mert a fiam kérte az innivalóját. 15 hós, elég sok szava van, jó hangosan is közli mit akar, persze felfigyeltek, többen odasorjáztak kíváncsian, már megszoktam hogy általában mindenki nézegeti mert édes baba, ezen nem szotkam meglepődni, de az egyik nő hátrébbparancsolta a többit és megkérdezte hogy megnézheti-e a tenyerét, mire egyet szóltam volna a fiam úgy nyújtotta felé a kezét nyitott tenyérrel mintha értette volna, a nő épp csak belenézett, mondott valamit a saját nyelvükön, erre abbamaradt a nyüzsés a nők/gyerekek özött és mindegyik a fiam felé kezdte nyújtogatni a nyakát, odajötte pár másik és ők is rápillantottak a kis kezére, aztán mind nagyon tisztelttudóan hátrébbment, kicsit félve vagy nem is tudom, én néztem kérdőn a nőre aki még a tenyerén tartotta a fiam kezét, és annyit mondott, hogy nagy ember lesz, nagy dolgokat visz majd véghez. És megint karattyolt valamit a saját nelvükön, erre utat nyitottak, mind mosolygott, de tök némán várták míg elmegyünk.

Hátborzongató volt.

Nem nagyon tudok mit kezdeni ezzel, mert így háromszorra hallva már túl soknak érzem semhogy véletlen egybeesés lenne. A fiam persze csodálatos, mert minden szülőnek az a sajátja, de én egyenlőre nem érzek benne semmi "hűdekülönlegeset". Minden "jós" olyan tisztelettudó volt vele, én meg lehet hogy nem is jól bánok vele, talán másképp kéne? Dehát nekem ő a gyerekem, ha kell igenis rászólok stb., nem kiskirályt akarok nevelni hanem szeretném, ha boldog és kiegyensúlyozott és a társadalaomba maximálisan beilleszkedni képes valaki legyen.

Már van egy 3 éveslányom is, rajta úgy érzem, jófelé haladok ami a nevelést illeti, és ugyanígy teszek a kicsivel is. Vagy másképp kéne hozááállnom?

Egyáltalán van értelme, lehet-e hitele ezeknek a "jóslatoknak"?


[link]


2011. máj. 18. 22:07
1 2 3 4
 1/31 Bugtard válasza:
74%
ú, ez nagyon izgalmas történet, ilyenekről olvasok szívesen könyvekben. miért nem kérdezed meg az egyik ilyen embertől, jóstól hogy MIVAN? vagy valahogy ezt máshogy fogalmazva, mi lesz belőle ilyesmi... reméld hogy nem gonoszan nagy tetteket fog végrehajtani mentse meg a földet :D legyen varázsereje!!!
2011. máj. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem is ha legközelebb ilyen történik, akkor konkrétan kérdezz rá, hogy mire gondolnak. Egyébként nagyon édes a baba! :)
2011. máj. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
70%
Ahogy ránéztem a kisfiad képére (még ha nem is olvastam volna el a történetet) látszik rajta, hogy nagyon különleges gyermek. Nem tudnám megmagyarázni miért.... csak érzem. Szerintem is kérdezd meg legközelebb, hogy mire gondolnak. 24L
2011. máj. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

köszi :-)

bízom benne, hogy nem gonoszságról lesz szó, egyrészt nem tudom elképzelni róla, mert tele van szeretettel a kis lénye, másrészt meg azt mondták, hogy "jobbá tszi a világot", és remélem, hogy nem csak a végeredmény lesz jobb, hanem a módszer sem elítélendő ... vagy hogyis fogalmazzak.


Ott abban a helyzetben sosem volt lélekjelenlétem kérdezősködni, kb álltam mint bálám szamara, főleg az első alkalommal, amikor 10-12 csuhás hajlongott, hát azt se tudom, hogy jöttem el onnan, úgy le voltam döbbenve, a mai napig sem emlékszem, hogy miket mondott a doki az UH-n - mert épp oda igyekeztem akkor- még jó hogy kaptam papírt a vizsgálatról...

szóval nem volt elég lélekjelenlétem kérdezősködni.

Meg nem is tudom... és ha bármi konkrátumot megtudnék, vajon nem lenne-e nehezebb ezáltal? Neki megfelelni, vagy nekem elfogadni... nemtom, nem tudom értelmesen megfogalmazni a kétségeimet.


Egyébként olyan érdekes ez, tudjátok, én elég realista embernek tartom magamat, persze szoktam a női megérzéseimre hallgatni és még eddig mindig be is jött. De ettől függetlenül két lábbal a talajon állónak tartom magamat. a kisfiam egy becsúszott baba, helyesen-pontosan szedett fogi gátló mellett fogant meg a kis cseles. Nagyon meglepődtünk és meg is ijedtünk, akkoriban éppen mélyponton volt a házasságunk, anyagilag a béka s*gge alá kerültünk és hát szó mi szó, első körben szóba került az abortusz is. A férjem mindenképpen el akarta vetetni, aztán én mégis minden tiltakozása ellenére megtartottam. Nagyon nehéz volt végigcsinálni, és bizony fájt, hogy több hónapos volt a kisfiam, mire először igaz szeretettel ölelte magához az apja... (mostmár nagyon szeretetteljes kapcsolat van köztük) A mai napig bánt egyébként, hogy én nem fogadtam őt örömmel az első percben. Ám kiálltam érte minden nehézség ellenére, és talán ez így kompenzáló erővel bírt, igaz?

De hogy visszakanyarodjak a racionalitásom megdőléséhez: koraterhesen, mikor már eldöntöttem, hogy megtartom, de rettentően bántott a párom elutasítása és féltem hog yez hogyan hat majd a házasságunkra, szóval álmot láttam. Egy gyönyörű intenzív kék szemű kisfiút tartottam a karomban, olyan egyévesformát, bámult a kék szemeivel sokáig, aztán mély éserős férfihangon azt mondta, hogy "Kűzdj értem!" Én meg úgy megijedtem a hangjétól, hogy rögtön felébredtem. Pedig egyébként kellemes orgánumú hamg volt, csak amiatt, mert egy kisbaba szólt ezzel a mély igazi férfias hanggal :-D totál para volt, de olyan mélyen érintett ,hogy attól kezdve nem foglalkoztam a kétségeimmel, hoyg vajon jól teszem-e hoyg szembeszállva mindennel és mindenkivel mégis megtartom. Onnantól evidens volt ,hogy kűzdök érte, hisz megkért rá... (ezt még nem meséltem el senkinek sem, pláne nem a férjemnek).

És tudjátok, kinek az arca volt az álombeli babáé?

Igen. A kisfiam arca volt egy-az-egyben. Amikor rámnézett szülés után, tudtam hogy ő az, ezek az ő szemei, ezek a vonások rejtik a majdani egyvévest aki szólt hozzám. És tényleg ugyanolyanná nőtt. Ismertem a vonásait, mielőtt megszületett volna, mielőtt a magzaton kifejlődött volna az arckoponya!

olyan hihetetlen!

2011. máj. 18. 22:50
 5/31 anonim ***** válasza:
82%
Mindenkinek a saját gyereke a leg..leg..leg..
2011. máj. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

22.58-nak:

"...A fiam persze csodálatos, mert minden szülőnek az a sajátja, de én egyenlőre nem érzek benne semmi "hűdekülönlegeset"..."

ezt írtam fentebb, és nanaá, hogy leg- leg- leg mindenkinek a sajátja, de ezek a történések akkor is csak vele kapcsolatban estek meg, a nővérével kapcsolatban nem, még csak hasonló sem. Egyébként ha választanom kéne hogy melyik gyerekem leg-ebb a kettőből, akkor a nővére, mert hihetetlen intelligens, és kategóriákkal a korosztálya előtt jár minden téren, szupi csajszi. ő korababa volt, vele pocakosan volt egy életmentű műtétem, nem sok esélye volt de megmaradt és makkegészséges lett, ami szinte csoda

2011. máj. 18. 23:04
 7/31 anonim ***** válasza:
63%

Óóó, hát ha ilyen szemű babával találkoznék, nekem is eszembe jutna, hogy nagy ember lesz belőle, áá, milyen szép szeme van, és milyen értelmes tekintete, fényképen keresztül át üt a kisugárzása.:O Nem tudom... Engem így fényképen keresztül megfogott a baba, ismerősök mit mondanak? Aki tényleg hisz ezekben az ezoterikus dolgokban, biztos jobban beleéli magát, és szinte elképzeli a baba jövőjét, vagy... tényleg érzik, látják, de tényleg ha megint ilyen történik veled, kérdezz rá, hogy mégis mire gondolnak, esetleg látnak is valamit, hogy mit vihet végbe majd?


Amúgy a kicsit messzi jövőben ki fog derülni, hogy igazuk lett-e a Jósoknak.:)

2011. máj. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
55%
Szegény gyerek.
2011. máj. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem indigo gyermeked van!

Vigyazz ra, szeresd es bizz benne, o majd tudni fogja, hogy mi a feladata, mit kell tennie.

Add meg neki a valasztas lehetoseget, es soha ne eroltess semmit. (ugyertem, ha rosszalkodik persze szolj ra, de ne akard h bizonyos dolgok irant erdeklodjon, amik neki mondjuk nem tettszenek).

Engedd kozel a termeszethez, az allatokhoz es elvezd a vele toltott minden percet.

2011. máj. 19. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 3rdeye ***** válasza:
76%
vigyázz a cigányokkal!!!!! nem sokáig lesz a gyereked különleges, ha a közelükbe engeded! :D
2011. máj. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!