Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Szeretitek a Nevem Earl c....

Szeretitek a Nevem Earl c. sorozatot?

Figyelt kérdés
2011. jún. 28. 15:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
és te tudsz olvasni?
2011. jún. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Ezek szerint nem ismered a sorozatot..A cselekmény mozgatórugója a karma.
2011. jún. 28. 15:49
 3/19 anonim ***** válasza:
0%
ismerem szokom nézni.minden részt láttam tudom hogy a karma de aszthitem nem ilyen részben gondoltál rá xd am akkor a válaszom hülyeség jót teszel és jó történik veled rosszat teszel rossz történik veled.úgy hülyeség ahogy van. van aki egészéletében nem követet el semmi olyan rosszat nem lopott nem csalt nem ölt mégis szívja mint a torkos borz.van aki lopott csalt hazudott most milliomos és nem bukott le egyszer se ez kamu.de attol függetlenül még jónak kel leni nem rossznak film csak egy ilyesztö példa azok számára akik sok rosszat tettek és hisznek az efajtába és változzanak meg. hiszek az ijenekben de ez hülyeség.
2011. jún. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Ismerem régebben néztem mert akkor még nem ismertem teljesen nem mondom rá hogy rossz de azt sem hogy jó egyszerűen csak elmegy azóta már vagy 2 éve nem nézem mert meguntam azt a karmás cumot a karma így a karma úgy ez egy idő után sablonná válik és unalmas lesz ennyit a sorozatról jah és bár a sorozatban nem utáltam azt a fogyatékos dagadt retardált ember azt hiszem Rendinek hívják biztos annak most már azóta nem utálom gyűlölöm egy hulladék egy selejt egy szemét a világ szemében tudom hogy ő csak egy színész de akkor is minek kell egy ilyen b.zi karakternek lennie folyton már idegesítő a hülyesége meg nem tud semmit semmiről de inkább nem is gondolok rá mert már a puszta gondolata is felb@ssza az agyam.
2011. jún. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 valakiakitnemismersz ***** válasza:
A sorozat maga jó.De a karmás dolog benne szerintem hülyeség... jó példa erre a környezetem hiába jó emberek mégis sokat kell szenvedniük míg a közelben lakó uzsorások vígan élnek meg bmw-vel járkálnak. 14/f
2011. jún. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 -Alucard- ***** válasza:
Olyan hogy karma nem létezik tehát ez a sorozat sem igazi csak egy átlagos mese ahol minden happy a végén mert ha valóban olyan lenne a karma ahogyan ott is van akkor minden ember megkapná azt amire vágyik elvégre "ha jó dolgokat cselekedsz akkor csak jó dolgok történni veled". Tipikus mese aminek a célja hogy a hiszékeny emberekkel elhitessék hogy rosszat cselekedni bűn és nem helyénvaló az hogy egyes helyzeteket a magad javára fordítod hogy csak neked legyen jó evvel a babonás karmás fantázianövelő téveszmével akarják még a tanulékony embereket másfelé egy téves világba terelni. Ilyen ez az oldal is egy TÉBOLY, persze nem érdekel mit hisznek vagy mit nem egyes menthetetlen emberek mert az az ő dolguk én nem foglalkozom velük csak véleménynyilvánítást hajtok végre ennyi az egész.
2011. jún. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
100%

mennyi hülye van itt a nevem earl nem egy ismeretterjesztő sorozat a karmáról, a comedy centralon adják nem a discoveryn :D a poénok benne a lényeg, amik szerintem jól sikerültek, jó a sorozat, egyik kedvencem

kérdező nem sikerült jól ez a közvélemény kutatás, sokan szeretik amúgy a nevem earlt még emmy-díjat is kapott :D

de előző válaszolók tényleg azt hiszitek, hogy azért csinálták a sorozatot hogy a bűnözőket megjavítsa? :D

egyébként a karma szerintem egész jó, válaszolók ha annyira tudjátok ki milyen bűnöző csináljatok valamit, jelentsétek fel őket, vagy írjatok egy listát :D

2011. júl. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a kedvencem belole, hogy "Haragszik rám a Karma, majdnem megölt: elütött az autójával!!" :D:D
2011. júl. 3. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
én nagyon szertem többek közt azért is mert akár a legrosszabb napomon is nevetni tudok rajta.annyi hülye van benne és ez magamra és a barátaimra elékeztet
2011. júl. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, semmi köze sem a karmához, sem a karma valódi jelentéséhez. Ez csak egy szórakoztató sorozat, amit a sok félművelt válság-alaknak csináltak, hogy néha jót nevethessenek saját magukon.

A sorozat egyébként nem volt sikeres, a végére kipukkant és sehol sem fejezték be a történetet - mert nem is lehetett. A humora a sorozat végére elpárolgott és kimerült az addig megszokott poénok újradurrogtatásából. Nem volt rossz, de egyszer is sok volt.


Egyébként meg "csókútatom" az egész amerikai társadalmat, ha csak a fele igaz annak, ahogy ábrázolja a semmire sem jó, élősködő, lakókocsipark-prolikat. Ha igaz, akkor Amerika nem nagyhatalom, hanem az idiotizmus Csimborasszója, ahol pár értelmes ember uralkodik több száz millió taplón.

2011. júl. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!