Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Normális ez a viszony? (karmik...

Normális ez a viszony? (karmikus kapcsolat)

Figyelt kérdés

Az illetővel nem vagyunk se rokonok, se túl közeli barátok, se semmi ilyesmi. És mégis hihetetlenül egymásra vagyunk hangolódva. Ha neki valami fizikai problémája van, azt én lelkileg érzem meg; az ő lelkére pedig az én lelki problémáim hatnak. (remélem, érthetően írtam le)

Ez mitől van? Mi ez a viszony közöttünk?


2011. aug. 9. 11:55
 1/1 anonim válasza:
Szerintem előző életetekben valamilyen viszonyban állhattatok egymással. Ha ez a mostani viszony jó értelemben szoros és kölcsönös, akkor ez a múltban lehetett akár szoros rokoni, nagyon erős baráti vagy akár szerelmi kapcsolat. Az, hogy most is "egymásra" találtatok, az azt jelentheti, hogy a lelkeiteknek szüksége van a másikra. És ez lehet, hogy már több életben közel álltatok egymáshoz, ami azt jelentheti, hogy elkövetkezendő életekben is megtaláljátok a másikat. :)
2011. aug. 10. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!