Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Szerintetek létezik egy a...

Szerintetek létezik egy a Földhöz hasonló bolygó, ahol ugyanígy emberek élnek?

Figyelt kérdés

Van vkinek ilyen reinkarnációs tapasztalata?

Nekem az az érzésem, hogy egy másik "Naprendszerben" van ugyanilyen bolygó, mint a Föld ahol rendes városok vannak és amiben emberek élnek és ugyanúgy 3D-ben élnek.

Mi a véleményetek erről?


2012. febr. 8. 17:49
 1/10 anonim válasza:
80%

A, létezik, és akkor a mi Földünket ők azok akik benépesítették. De ha így van akkor miért nem tarjuk a kapcsolatot, tudunk róluk, történelmi említésekre nem is beszélve


B, nincs így. Nézz utána a genetikának. Pl.: a csibés kisérlet sulytalanságban. Földön kikel a csibék 90%a sulytalanságban 0. mindegyk belefullad a tojásba, mert nem tudja hogy merre is kellene próbálkoznia kijutni, nincs fent és lent. Ebből kiindulva millió +1 ok hogy ugyanilyen 100%ig megegyező emberi faj nem létezhet.


Élhető bolygó biztos hogy van, végül is az univerzum végtelen, akkor végtelen számú lehetőség is adott. Az hogy jelenlegi fejlettségi szintünkkel ellátunk 13 millió fényévre, az még nem jelenti azt hogy az a vége.

2012. febr. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Mirk ***** válasza:
52%

Reinkarnációs TAPASZTALATA senkinek sincs, különben nem lennének viták a reinkarnációról.


Mit jelent neked az, hogy 3D-ben?

2012. febr. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
Nem is tudom. Akkor pontosan mindennek ugyanúgy kellett volna lejátszódni az évmilliárdok során ahogy errefelé. De szó szerint mindennek. És most nem csak a környezeti behatásokra gondolok, de az élőlények viselkedésére is. Szerintem tehát ez kizárt. Viszont hozzánk hasonló humanoid lények már esetleg.
2012. febr. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
34%
Nibirú ott élnek a reptidok, 404 írta a sitején még vissza is számol, szal én hiszek neki.
2012. febr. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Szerintem igen.. túlságosan nagy a világegyetem ahhoz, hogy csak mi legyünk benne az egyetlen értelmes lények.
2012. febr. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Állítólag nagyon nagyon messze van egy bolygó, ami csak vízből áll. Ha ez igaz, akkor ott van élet is!
2012. febr. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Minden bolygón van valami élet!!!!
2012. márc. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem van valami bolygó amin van fejlett élet, elvégre olyan nagy az univerzum. Abban viszont már nem vagyok biztos, hogy hasonlítanak hozzánk.
2012. márc. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A nagy számok törvénye azt mondja létezhet.

A villám se csap kétszer ugyanoda..

Vagy mégis ?

[link]

2012. márc. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A világegyetem tudomásunk szerint végtelen, ergo végtelen olyan bolygó létezik ahol van esély az általunk értelmezett életre. Továbbfűzve a gondolatmenetet, végtelen olyan bolygó van ami olyan mint a miénk és végtelen olyan bolygó, amin olyan életforma van, vagy lehet, mint a miénk. Remélem tisztában vagytok a végtelen fogalmával.
2014. nov. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!