Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Azt mondják, azért vagyok...

Azt mondják, azért vagyok olyan szerencsétlen mindenben, mert sok rosszat tettem előző életemben. Hogyan tudhatnám meg mindenfajta fizettetés nélkül, hogy mi a fenét követhettem el, amiért így kibabrál velem a sors?

Figyelt kérdés
2012. máj. 10. 15:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
ha előző életedbe követed el az tuti nem hat ki rád ha el is követél bűnöket azokért még ott meg is fizettél.ez egy új élet ami tiszta lappal indul.
2012. máj. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
45%
drakonak szolics: hogy te mennyi mindent tudsz a világról 12 évesen
2012. máj. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
-.- nem 12 vagyok
2012. máj. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Ezt ki mondta?
2012. máj. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Néhány ember, akivel beszélgettem a lélekvándorlásról és karmáról.
2012. máj. 10. 16:21
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha van reinkarnáció, akkor sem egy konkrét életed tettei határozza meg a jelenlegit, hanem sok összessége.


Amúgy ha meg is tudnád, hogy miket tettél, mivel lenne jobb?

2012. máj. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Szerintem sem az számít, hogy mit tettél az előző életedben, hanem úgy kell gondolni ezekre a "szerencsétlenségekre", hogy ezek az életed feladatai és nem szabad idegeskedni miattuk, hanem el kell fogadni és megoldani a problémát. Minél előbb kiegyenlíteni a számlát. Ezért nem jó pl. bosszút állni, azt úgyis visszakapod!
2012. máj. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha tettél valamit korábbi éeltedben következőkben is visszaüthet, mint probléma, mint lecke amit meg kell oldani. elkövetted a bűnt, tehát leckére van szükséged. De biztos hogy nem megoldhatatlanok.
2012. máj. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ingyen nem tudhatod meg ez a lényeg. Van egy vallás, annak egy bizonyos elképzelése, vallási nézete. Nem tudom Indiában, hogy működik valószínűleg ott is csak pénzért mondják meg, hogy ki voltál előző életedben, mert a papokat mindenhol a nép tartja el.
2012. máj. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Azt mondják, azért vagyok olyan szerencsétlen mindenben, mert sok rosszat tettem előző életemben.

Ezt másképpen látom.

A tudás öröklődik generációról generációra. Ha ez egy ponton megszakad,na akkor sokkal nehezebb minden. Saját magadtól kell dolgokra rájönnöd, amit a másik már a neveltetésében megtanult, neked felnőtt fejjel kell megtanulnod ami sokkal nehezebb. Csak kitartást tudok kívánni, és olyan embereket melléd akitől tanulhatsz!

2012. máj. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!