Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Lehet reinkarnálódni más...

Lehet reinkarnálódni más bolygókra, más síkokra is?

Figyelt kérdés

2012. máj. 22. 11:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, mert a karma "ideköt".
2012. máj. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Nem értek a lélekvándorlásoz, de ez egy érdekes felvetés :D
2012. máj. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
no comment... xD
2012. máj. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Na ez egy olyan kérdés amire senki sem adhat biztos választ. Majd kiderül ha oda jutunk.
2012. máj. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
lehet ;) így jobban tanulunk.. és a karmát is hozzuk magunkkal :) De más síkokra nem, vagyis ez értelmetlen, mert ahonnan jövünk(születünk) az is más sík :)
2012. máj. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Elméletileg más síkokra lehet, de ennek a bolygónak a más síkjaira. Legalábbis a tibeti buddhizmus ismer pokollények világát, ahol a nagyon rossz karmával rendelkezők élnek pár életet, a mi világunkat, félistenek világát, istenek világát, ahol szintén lehet rossz karmát gyártani, meg valami olyasmit amit a formák világának neveznek, de olyannal még nem találkoztam akinek innen lettek volna emlékei:D Bár manapság elég sok kocka van ebben a világban is... Viccet félretéve vannak olyan vallási és filozófiai nézetek amik szerint lehet más síkokra reinkarnálódni, de a Nap körén belül. Ugyanis a Nap a mi rendszerünk központja, tehát ennek a rendszernek valamely síkján kell újjászületnünk. Fogalmam sincs mindez igaz e, mert a tibeti misztikába nem kifejezetten ástam bele magam, meg nem vagyok az a hívő fajta.
2012. máj. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Én nem hiszek a reinkarnációban.

Sőt, már az előző életemben sem hittem benne!

:-)

2012. máj. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Szeretnék egyet vissza kérdezni, ha nem gond.


Te magad szeretnéd e, hogy más bolygókra/síkokra reinkarnálódj? Ha igen, gondold végig, hogy miért. Ha csak a kíváncsiság fűt, akkor el fog múlni amint találsz jobb témát. Ha pedig van valami gondod ami elől egy másik világba menekülnél, akkor azt így is úgy is itt kell megoldanod ebben a világban.


Ha a kérdésemre nem a válasz, akkor csatlakozom az előttem szólókhoz, hogy ezt senki sem tudja biztosra megmondani

2012. máj. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, az van és az történik meg, amiben hiszÜNK. Igen többes számban, amiben egy elég nagy közösség hisz, az valósabbá válik :)). Ilyen az élet. YouTube-on nézz videókat a témában!
2012. máj. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Teljes mértékben attól függ hogy te miben hiszel. :)

Ahány ember, ahány mese, ahány monda annyi féle dolgot lehet ide válaszolni, Pista kitalálja hogy ő következő életében egy tengeri csillag lesz minden ember, attól neked ezt nem kell elhinned, mármint vagy elhiszel egyet ami tetszik, vagy kitalálsz egyet te is :) de jegyezd meg ez mindenkinek csak arra szolgál hogy jobban aludjon. Jobban teljesitenek egyes emberek ha adnak neki célt!

Például hogy ha jo ember leszel egész életedbe akkor a menyországba kerülsz...

Ennélkül a HIT nélkül egyes emberek azt mondanák... Hmm minek legyek ennyire jo ugyse kapok érte semmit...

Köszönöm mindenkinek aki elolvasta, érdekelnek a válaszok is hogy ti hogy látjátok

2019. márc. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!