Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Utazhat valaki a múltjába...

Utazhat valaki a múltjába vagy előző életébe meditációval, regressziós hipnózissal, vagy bármilyen más módszerrel?

Figyelt kérdés
2008. máj. 2. 22:44
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Olvastam valahol, hogy hipnózissal az előző életükben jártak már emberek. Persze kicsit kételkedek benne, de kipróbálnám.
2008. máj. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
Én is a hipnózist mondanám ez a legközismertebb,az előző életbe is belevittek már több embert is ezen az úton. Sőt a múltbéli dolgokat is fel lehet idézni, olyanokat amikre már nem emlékszünk. Én is alávetném magam a hipnózisnak,tuti sok érdekességre fény derülne.
2008. máj. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%

Vigyázat!

Hipnózissal sok olyat lehet szuggerálni, ami meg se történt.

Egy lánnyal mutatták be: EGYETLEN dolgot szuggeráltak bele: hogy kiskorában elveszett egy áruházban. A 4. hipnózis során már részletesen elmesélte, hogyan veszett el, mit érzett, egy néni hogyan segített neki... és ez be is épült a fejébe, mint örök emlék.

Soha életében nem veszett el áruházban.

2008. máj. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
98%
Igen, szakemberek erre képesek, csak vigyázni kell, mert egyeseknek az egész életét megváltoztatja egy ilyen élmény, vagy tudás az előző életéből. Érdemes átgondolni, hogy biztosan érdekel-e!
2008. máj. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
24%
Nincs elozo elet. Most elsz, ez az eleted. A hipnozis pedig roppant veszelyes dolog, ahogy az egyik elottem szolo mar leirta. Minek vajkalni a multban? Semmit nem old meg. A jelenedben elj a jovodnek.
2008. máj. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Én hiszek az előző életekben, és szerintem tobb embernek segitett mar eddig az utazas, mint amennyinek artott. En inkabb azt mondanam, hogy csak akkor erdemes utazni, ha feltétlenül szükség van rá egy probléma megoldásához. Én csak kiváncsiságból utaznék, de tudom, hogy annak meg nem sok értelme van. Csak foglalkoztat a téma, ezért is vetettem fel itt.
2008. máj. 7. 17:28
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én hiszek benne és próbáltam már a regressziós hipnózist ,de nem ajánlom ,mert súlyos következményekkel járhat.Még a kísérleteim előtt volt egy visszatérő álmom ,amiről kiderült ,hogy egy emlék..egyébként nagyon furcsa érzés a hipnózis...de szerintem ne próbálkozz vele!!!Óva intelek, mert nem tudhatod miket éltél át akkor...
2009. nov. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
84%
van egy olyan meditációs gyakorlat amivel vissza lehet menni előző életbe
2009. nov. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Ha értesz angolul, akkor innen le tudsz tölteni egy angol nyelvű regressziós önhipnózist.

*****


Nekem még nem sikerült az utazás, de én már utaztattam másokat előző életükbe, illetve jelenkori életükbe (gyerekkorba) egy másik technikával, úgyhogy attól függetlenül hiszek az előző életekben, hogy én magamon még nem tapasztaltam meg ezt az élményt.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. júl. 18. 22:31
 10/14 dudas krisztian válasza:
83%
szia ,ha megcsap a nosztalgia szele vagy az érzése az már az. Az azt jelenti ,hogy te már jártál ott.Vagyis az előző életed részeit éled mintha egy könyvből néhány fejezetet újra olvasnál
2011. márc. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!