Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Álmodhatunk az előző életünkről?

Álmodhatunk az előző életünkről?

Figyelt kérdés
2012. júl. 28. 22:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
24%

1. Minden alváskor álmodsz. (gyakorlatilag így alszol el...)

2. Kicsi az esélye, de igen. (Az itt lévők nagy rásze meg csak trollkodik és összevisszabeszél.)

2012. aug. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
33%

Álmodni mindenről lehet akár harminchat előző és következő

életedről.Az álom és a képzelet azonban nem valóság csak a

csodálatos agyunk játéka.

Életünk csak egy van sajnos.Aztán meghalunk és elporlad a testünk.A testtel együtt meg a lelkünk is elpusztul.

Képzelegni meg álmodozni azonban lehet pl.istenekről,Mennyországról,tündérekről stb.A valóságban ilyenek níncsennek.

2012. aug. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
6%
szerintem álmodhatunk. Én is tapasztaltam ilyet, és onnan tudom hogy ez más mint a többi álom, hogy nem tudok felébredni belőle. Hallom ha próbálnak felébreszteni de nem tudok felkelni.
2012. aug. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Ez érdekes, amit írsz utolsó! Ilyet már én is tapasztaltam, hallottam hogy beszélnek hozzám, de közben aludtam. Viszont olyan is előfordult már velem, hogy valaki határozottan, hangosan a nevemen szólított, fel is ébredtem, de nem volt ott senki. De gondolom ez már más téma.:)
2012. aug. 7. 13:04
 15/16 anonim ***** válasza:
Az álom a múltat dolgozza fel, és az álom a mi elménkből fakad. A vágyainkat, vagy a múltunkat tartalmazza és szerintem hülyeség az az elmélet, hogy a jövőt, mivel azt mi nem tudhatjuk, így nincs az agyunkban, és így eleve be sem kerülhet az álmainkba. De hogy a témánál maradjak, ha volt előző életed, esetleg egy abbéli nagy jelentőséggel bíró esemény visszatérhet, ami nem hagy nyugodni, vagy nem akarjuk elfelejteni, nem? Nekem is vannak furcsa álmaim, amiben srác vagyok, pedig én lány vagyok igazából. Hö, lehet hogy előző életemben srác voltam. Ezek az álmaim nagyon intenzívek, és érzéseim is vannak benne, vagyis sokkal több mint a többi "átlag" álmomban. Például ha megütöttek akkor az TÉNYLEG fájt. Ez eléggé hihetetlen de ez van. Még mi sem ismerjük az egész világot, szóval szerintem nem hülyeség még a lehetetlenben is hinni. Ki tudja, talán 50 év múlva már tudni fogjuk a helyes választ erre is ;)
2012. aug. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
nincs előző élet...
2012. aug. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!