Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » 4 napja ugyan azt álmodom,...

4 napja ugyan azt álmodom, pár ismerősöm szerint előzőéletem miatt, lehetséges?

Figyelt kérdés

Álmomban egy sötét szobában vagyok rám van zárva az ajtó,a szoba közepén van egy kerek asztal amin van egy barna borítású könyv.. ezek a szavak vannak ráírva aranyozott betűvel "Halál,tűz,szenvedés"

Szüleim már kiskoromban észre vették rajtam hogy szeretem nézni a lángokat.. 6éveskorom körül még jobban előjött belőlem a tűz iránti szenvedély,régi ruhákat egy csomóba raktam és meggyújtottam.(természetesen ez nemvolt megengedve, szóval eléggé leszidtak)

Pár ismerősöm szerint, lehetséges hogy előző életemben tűzben haltam meg.. vagy én gyújtottam fel valakit/valamit..

Lehetséges ez?



2012. aug. 3. 13:17
1 2
 1/11 Antimod ***** válasza:
Lehetségesnek lehetséges.
2012. aug. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha az előző életedről álmodsz, akkor tudod, hogy az az előző életed.
2012. aug. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Antimod ***** válasza:

"Ha az előző életedről álmodsz, akkor tudod, hogy az az előző életed."


Ezt kérlek fejtsd ki bővebben, biztos vagyok benne, hogy a kérdezőt is érdekli!

2012. aug. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Amikor valaki az előző életéről álmodik, akkor az álmában tudja, hogy az a saját élete. Nem tudom máshogy elmondani.
2012. aug. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%
Ha tűzben haltál volna meg akkor logikusan félnél a tűztől és nem szeretnéd. Több hozzáfűznivalóm nincs, mert nem egyértelmű, hogy mire utal az álmod.
2012. aug. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi van, ha ennek semmi köze az előző életedhez, hanem egyszerűen piromániás vagy?
2012. aug. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%
Attól,hogy valaki feltételezi az előző életet, még nem kell mindenkit ezzel etetni. Aki álmodik az pedig egyszerűen álmodik, gyakran egészen szokatlan dolgokat és helyszíneket. A nappali stressz feldolgozása az álmok és fantázia szintjén akkor eredményes ha egészen valóságtól elrugaszkodó dolgokat él át az illető álmában.
2012. aug. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Antimod ***** válasza:

"Mi van, ha ennek semmi köze az előző életedhez, hanem egyszerűen piromániás vagy?"


Lehet. De vajon a piromániának mi az eredete?

2012. aug. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Valószínűbbnek tartom, hogy piromániás vagy
2012. aug. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nem akarok senkit se megbántani, de baromság ez az előző élet!
2012. aug. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!