Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ti hisztek abban, hogy a...

Ti hisztek abban, hogy a kisbaba már fentről megválasztja kik legyenek a szülei!?

Figyelt kérdés

#szülő #kiválasztása..
2012. okt. 25. 14:47
 1/9 anonim válasza:
Nem
2012. okt. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jól van .Ez is egy vélemény.
2012. okt. 25. 15:22
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem! szerintem egyik kisbaba sem olyan hülye hogy alkoholista illetve drogos családba akarjon megszületni.
2012. okt. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez nekem is átfutott a fejembe.Köszi a véleményeket.
2012. okt. 25. 16:26
 5/9 anonim válasza:
35%
Ha vallásos vagy, akkor érdemes ezen gondolkozni. Nekem vegyes érzelmeim vannak, mert úgy gondolom, mindenki valamilyen céllal születik. De hogy hová, az itt dől el. Nincsenek véletlenek, csak megmagyarázhatatlan dolgok.
2012. okt. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Szobek ***** válasza:
56%

Sziasztok!

A gyerekek bizony kiválasztják a szülőket, attól függően, hogy mit akar a lélek megtapasztalni.Hiszen ez a lényeg, a megtapasztalás, legyen az drogos szülő, vagy nem.

Nincs rossz, vagy jó, csak MÁS!! Mindent meg akarunk tapasztalni, hogy rájöjjünk kik vagyunk MI. Nincs egyik oldal a másik nélkül.:)

2012. nov. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak extrém sportolni akar. A legnagyobb nyomorba beleszületni és megpróbálni túlélni.
2012. nov. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Bakai kornél - ragyogj cserkész liliom (sinkovits imre bevezetésével) ezt olvasd
2012. nov. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyon sok olyan szülőt láttam,mert a gyerekem alapítványi oviba járt,ahol voltak sérült gyerekek is,hogy olyan szülőkhöz kerülnek az ilyen kis sérült gyerekek,ahol rengeteg szeretetet,türelmet,és nyugalmat kapnak.Olyan iszonyatos lelki és fizikai erő kell egy ilyen gyerek neveléséhez,amit talán ezerből egy ember tud véghezvinni.És valahogy azt láttam,hogy ott a legtöbbjük szülője ilyen.Nem tudom hogy a gyerekek miatt lettek ilyenek,vagy már eleve ilyenek voltak,de mindig azt érzetem,hogy jó helyre születtek legtöbben.
2019. aug. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!