Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Valakit öltek meg már 1998...

Valakit öltek meg már 1998 elött egy vadásztoronyban, sárga- fekete kockás ruhában? (Lent még több! )

Figyelt kérdés

Bizonyára csak nézzelődni ment és szándékosan vadász puskában lőtték le.Ez az én előzö életemre utal)

Ö is magyar volt és megvolt győzödve hogy egyszer nagy változás lesz az életében.

Jah és egy fekete régi módi táskában volt 3 db. kolbászos vajas kenyér.



2012. dec. 17. 14:09
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

na, beszéljük csak ezt meg:


azt álmodtam, hogy előző életemben az uradalomban vadászni voltam, de megéheztem és szépen kipakoltam a tízórait magam mellé az erdő szélén, ahogy kell ... puska, hátizsák, miegymás ... közben rámjött a vizelhetnék, beléptem az erdőbe és elengedtem a sárgát ... jövök vissza, hát látom, hogy a falu bolondja fut el, kezében a három kolbászos szendvicsem ... nagyon a bögyömben volt már, na meg az uradalom összes lakójának ... ráadásul rohadt éhes voltam ... elkezdtem kergetni, hát nem felmászott egy magaslesre?! (ebből is látszik, hogy bolond, ha oda menekül egy puskás ember elől) ... mondtam neki, gyere le te bolond ... nem jött! ... na, gondoltam leszedlek egy jól célzott lövéssel, úgysem hiányzol senkinek ... hát így álmodtam


te meg haver akkor most tartozol három kolbászos szenyóval!

2012. dec. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!