Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Hogyan üzenhezték neki,...

Hogyan üzenhezték neki, hogyan mondhatnám el hogy sosem felejtem el, hogy jó kutyám volt, hogy mindíg szeretni fogom? Hová kerül az állatok lelke?

Figyelt kérdés
A kutyusom (10 éves)ma hajnalban hunyt el.öt napig beteg volt,állatorvos kezelte,de nem lehetett megmenteni.Itt volt bent velünk.Etettük,később már csak itattuk,simogattuk,törődtünk vele.Nagyon megvisel.Hová kerül az állatok lelke?Hogyan mondhatnám el neki hogy biztosan tudja szeretem,ha valamiért bocsánatot kell kérnem megbocsásson,és hogy szeretem,és hiányzik...Elnézést kérek mindenkitől,de nekem nagyon fontosak az állataim!A rosszízű megjegyzéseket nem kérem,azt megtarthatják maguknak a lelketlen emberek.Köszönöm előre is!

2013. jan. 5. 18:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
a kutyád addig él,amíg nem felejted el őt.Amíg gondolsz rá,és visszaemlékezel az együtt töltött évekre,addig nem hal meg.
2013. jan. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igen,de annyira nehéz.Tény hogy sosem felejtem el,ezt mondtam is neki minden nap,és remélem értette is a szavaimat,és a könnyeimet.Mert közben úgy nézett,majd megszakadt a szívem:((((
2013. jan. 5. 19:37
 3/15 anonim ***** válasza:
92%

Sajnálom a kutyádat,és téged is,amiért szomorú vagy.

Beszélni már nem tudsz hozzá.De biztos vagyok benne,hogy jó gazda voltál,ezért abban is biztos vagyok,minden,amit most mondanál neki,azt ő mindig is tudta.

2013. jan. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ó de szomorú :( Szerintem most is érzi, tudja, ha gondolsz rá...
2013. jan. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Metatron jósdája ***** válasza:
59%
Feküdj le, lazulj el, meditálj róla. Kapcsolhatsz be közben relaxációs zenét, csukd be a szemed és képzeld magad elé. Küldj felé szeretetet és mondd el neki, mennyire szereted. Ő nagyon szeretett téged, nen kell tőle semmiért bocsánatot kérned, tovább kell lépnie a fejlődésben, ugyhogy kérlek engedd el, ne gyászold túl sokáig. Valószínűleg következő életében már nem kutya lesz, mert a lelke senkinek sem hal meg, csak különböző fizikai testekben újjászületik, hogy megtapasztalja az alacsonyabb dimenziókat (1D, 2D, 3D) több szemszögből, hogy megismerje az Univerzum működését és egy bizonyos fejlettséget elérve tovább léphet magasabb dimenziókba.
2013. jan. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Szeretetet nem kell magyarázni, az mindenki érzi, a kutyák sokszorosan. Ez egy olyan dolog, hogy nem kell semmit mondani,mert a tettek beszéltek helyetted! :) Jó gazdi voltál!
2013. jan. 6. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!Nem kellene sírnom ennyit ,mert ráadásul jön a baba is.4 napja csak sírok,és alig tudok enni is...De olyan mintha kitéptek volna egy darabot a szívemből...
2013. jan. 6. 16:07
 8/15 A kérdező kommentje:
És igen én is hiszem hogy van lelkük!Ő nagyon jó kutya volt.Amikor még nem volt családom,és egyedül éltem csak ő volt nekem.De ide a portára nem jött be senki amikor dolgoztam éjjel is.Szerette a fiamat is akiért majd meg őrült ha kimentünk az udvarra játszani.Szzóval szörnyen rossz...És tudom azt hogy ha van jó hely a kutyáknak az élet után ahová kerülnek amíg újjá nem születnek Ő oda kerül az biztos!Soha rám nem mordilt,meg sem kapott senkit sem!Ilyen kutyám nem lesz több!!!
2013. jan. 6. 16:11
 9/15 anonim ***** válasza:
81%
hát nem viszont emlékezz vissza az egyűtt töltött időkre! és a kutyusod már jobb helyen van! 1 csillag rejti őt!
2013. jan. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm:),már kicsit könnyebb.Nem bőgök lépten-nyomon.Csak néha.Sosem felejtem el:((
2013. jan. 7. 18:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!