Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Lélek dolgok. Meddig marad?

Lélek dolgok. Meddig marad?

Figyelt kérdés

Azt már többször hallaottam hogyha valaki meghal és siratják,addig nem tud elmenni,mert "nem engedik el".Ha így van meddig képes egy lélek itt ragadni?Olyankor hol van?

Egyébként igaz lehet mert egyik családtagunk meghalt.A munkahelyéről vitték a kórházba.Ott.És az anyja elment egy jósnőhöz utána hogy beszéljen vele.És a jósnő azt mondta neki hogy ne sírjon annyit mert már bokáig áll a vízben,és nem tud elmenni,és hogy ezt-meg azt vigyen el a munkahylyéről a szekrényből mert méág ott van:És minden ott volt amit a jósnő mondott hogy vigyen el.És ez nem mese!Hitetleneknek tettem hozzá!



#lélek #karma #ujjászületés...
2013. jan. 6. 21:40
 1/3 anonim válasza:
Ne haragudj,h. nem a kérdésedre válaszolok,de a jósnő elérhetőségét szeretném ha megkérdeznéd nekem és elküldenéd priviben (cím,telefonszám).Nagyon furcsa dolgok történnek velem és szeretném ha egy hozzáértő válaszolna rá, miért vannak ilyenek!(nagyon sok mindent megálmodok előre +stb) előre is köszike
2013. jan. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Keeper ***** válasza:

Kedves Kérdező!

A lelket nem lehet itt tartani, de a levetülése, amit az emberek többsége léleknek gondol/szellemnek nevez, az marad, és mindaddig marad, amíg, ahogy írtad is, el nem engedik, amíg el nem fogadják , hogy elment. Ez leginkább az "élőktől" függ, nem a szellemektől. Remélem segített a válaszom. :)

2013. jan. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,így már világos!És az állatokkal is így van?
2013. jan. 7. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!