Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ezek a rövid álom részletek...

Elluin kérdése:

Ezek a rövid álom részletek utalhatnak az előző életemre? (lent)

Figyelt kérdés

A legfrissebb álomdarabkámmal kezdek. Tegnap előtt azt álmodtam,hogy őrmester voltam, az egyenruhámból arra következtetek,hogy valószínűleg brit katona, az első világháború idején.Egy másik , érdekes módon szintén háborús álom részlet pedig a következő volt: első kép , hogy egy gyönyörű fekete lovon vágtatok, valami fura ezúttal sokkal régebbi , szőrme öltözetben ( farkasprém ?)a kezemen pedig egy sólyom ül ,mellettem pedig egy férfi lovagol hasonló öltözetben. A táj gyönyörű , zöld mező, azt hiszem Skócia.Aztán valami kimarad és a következőkben, már egy csata közepén találom magam, az egésznek pedig az a vége ,hogy leszúrnak, és ezt általában tisztán érzem ,de még sem halok meg, mert valaki , akiről tudom ,hogy nagyon féltem az álmon belül, oda jön és kihúzza belőlem a kardot, amit szintén érezni vélek... Aztán felébredek.


Ennél többet sosem álmodok csak ilyen darabkákat. A másodiknál tudom,hogy nő voltam, az elsőnél különös mód nem tudom megállapítani :) A harciasságukban mindkét álom egyezik és abban is,hogy kis közük van Angliához...Skóciához egész kicsi koromtól nagy szeretet fűz. Tudom, hogy lehetetlen , de szeretném megtudni ,ki lehetett az az illető aki segített rajtam,mert úgy vettem észre mintha más álmomban is felbukkanna,de az arcát sosem látom tisztán...



2013. jan. 25. 10:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet hozzá köze. Egyszer valaki azt mondta nekem, hogy csak akkor jön a tudomásodra valamilyen formában, hogy mi voltál előző életedben, ha készen állsz rá. Gondolom te készen álltál és most álmokban jönnek az "emlékek".


Én pl. nagyon sokat álmodom arról, hogy menekülök, mert üldöznek, és van nálam fegyver, másokkal harcolok, én üldözök mást. De nem ilyen egyszerű ember vagyok, hanem katona vagy ehhez hasonló. A természetem a való életbe meg eléggé harcias. Nem nézek amúgy olyan típusú filmeket mint amikről álmodok, meg amúgy is nő vagyok. :)

2013. jan. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez a fura hogy én is nő vagyok,de amúgy nem vagyok annyira agresszív és nem igazán nézek kifejezetten háborús filmeket...
2013. jan. 25. 12:53
 3/4 anonim válasza:
100%
szerintem az álmok azok az emlékeid töredékei rajta van minden álmoskönyv hátulján.. és ha télleg tudni akarod az,hogy érzed a szúrást az valamilyen lelkifájdalomra utal és nem ujjászületésre az a (férfi) pedig valószínüleg valaki akit ismertél vagy ismerhetsz nem tudhatod biztosan de lehet,hogy megbántott és azért álmodsz rólla hülyeségeket...
2013. jan. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
1 barátnőm sokat álmodott 1 férfiról aki üldözte és meg akarta ölni őt vagy a családját. 1 nap meglátta az utcán a férfit és mindenről beszámolt neki és elmúltak a rémálmai
2014. jan. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!