Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Lelkitársak minden életben...

Lelkitársak minden életben lelkitársak?

Figyelt kérdés

(Itt a lelkitárs az igazit jelenti nálam ebben a kérdésben, mielőtt félreértések történnének.)


Az igazi, a nagy ő előző életünkben is igazi volt számunkra?Vagy minden életben új igazi szerelem vár ránk?Vagy hogyan van ez pontosan?Ha valaki foglalkozik az ezotériával és fogékony ezekre a dolgokra, akkor megérezheti egy személyről, hogy ő a lelkitársa, mielőtt beszélne vele?



2013. jún. 15. 21:36
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]


nekem ez jut eszemre a lelki társról most.. nem tudom két ember megérzi-e nekem szerintem rossz az adó vevőm

2013. jún. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mármint lehet nem vagyok fogékony rá :(
2013. jún. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mivel az emberek 99.99%-a nem emlékszik előző életeinek tapasztalataira, nem valószínű, hogy erre a kérdésre választ fogsz itt kapni.


De igen, ha fogékony vagy rá, már akkor tudod, hogy Ő az, amikor először a szemébe nézel. Nem biztos, hogy a felismerés mindkét oldalon egyszerre történik meg, de ha a másik fél is fogékony rá, idővel ő is megismeri majd a te lelkedet. Volt szerencsém hozzá :) Felemelő érzés :)

2013. jún. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi a férjemmel megfogadtuk, hogy ebben az életben együtt leszünk. De volt olyan közös előző életünk pl, ahol ő a gyerekem volt. Legtöbbször azonban férfi-nő kapcsolat volt, de mindig foglalt voltam, mire találkoztunk. 1x voltunk együtt, de akkor meg ő csalt meg engem. :)
2013. jún. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szóval akkor lehetséges, hogy mondjuk nővérem,nagynéném,anyám lesz valamelyik következő életben a lelkitársam?És az is, hogy ebben az életben a lelkitársam előző életben az anyám,nővérem,nagynéném lehetett?
2013. jún. 16. 07:57
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen. Annyi biztos, hogy közeli hozzátartozó mindig körülötted lesz.
2013. jún. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Mindenkinek van karmikus párja. És megeshet, hogy megérzik egymásban, hogy volt közük már egymáshoz. De, van úgy, hogy a karmikus párunk külföldön lakik...:) Vagy csak nem vesszük észre. Mindenki a családban marad állítólag, csak változnak a szerepek. De van, aki szerint meg nem. :) a leszületés eléggé komplikált dolog. nagyon kevesen kapnak rá betekintést.
2013. jún. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem te az ikerlángra gondolsz, az a másik feled. Lelki társa több is van egy embernek, és lehet a szerelmed, a nagynénéd az anyukád, barátaid, vagy életenként váltakozva. Egy lelki társsal is nagyon felemelő lehet szerelmi kapcsolatban lenned, de az ikerlángról meg úgy érzed hogy ő a másik feled.

Amúgy nagyon sok szerelem karmikus. Azaz olyanokkal találkozol akiktől tanulhatsz ebben az életedben, akár anyukád vagy apukád is lehetett előző életedben, de lehet teljesen új lélek is.

A másik feled azaz az ikerláng viszont nem mindig születik le veled egy időben. Olyan is van hogy az egyik leszületik, addig az ikerlángja fentről vigyáz rá mint az egyik őrangyala és akár abban is segíthet hogy találkozz az egyik lelki társaddal és ideális kapcsolatod legyen, de csak akkor ha a karmikus kapcsolatokat már "letudtad".


"nem tudom két ember megérzi-e nekem szerintem rossz az adó vevőm"


Jaj de édes, ezen mosolyogtam.

2013. szept. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!