Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Egy oldalon találtam egy...

Egy oldalon találtam egy Regressziós (reinkarnációs) hipnózisos mp3, otthon meglehet csinálni magadnak, de félek kicsit viszont ki is szeretném próbálni ti mit gondoltok róla? (alább link)

Figyelt kérdés
[link]
2013. jún. 18. 07:52
 1/8 anonim ***** válasza:
hát szerintem ne csináld.
2013. jún. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%

Mindenkinek van annyi megoldandó problémája erre az életre amivel nem fog végezni.


Ha akarsz még magadnak behozni néhányat mert nagyon unatkozol akkor hajrá.

De dili ház is lehet a vége, úgy hogy jól gondold meg.

Egyébként a szakszerű hipnózis alapeleme a kreatívan vezetett kommunikáció. Ha csak egyedül csinálod ez kimarad. több mint veszélyes.

2013. jún. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez valami nagyon nem profi kreálmány lehet. Szakember soha nem vetemedne arra, hogy egyedül hagyja a pacienst egy hanganyaggal! Nem csak etikátlan, de durva szakmai hanyagság is lenne. Míg hipnotizált állapotban van, bármi történhet, ami miatt vissza kell hozni, azonnal kell reagálni, ezt egy előre rögzített hanganyag nem tudja. Meg se próbáld. Ez nem meditáció, amit meghallgatsz szépen magadban és kikapcsolsz egy kicsit!
2013. jún. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 x) ***** válasza:
A regressziós hipnózis még szakértő ember kezei között is végződhet nagyon rosszul. Hamis emlékek, bevillanó képek amik nem valósak, stb. Ezektől pedig elég durván idegösszeomlást lehet kapni. Abba már bele se merek gondolni mi történik egy avatatlan átlagember esetében. Az agyunk a leghatalmasabb fegyver, nagyon keveset tudunk róla és könnyű magunk ellen fordítani.
2013. jún. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat,lebeszéltetek.
2013. jún. 21. 12:01
 6/8 urubu válasza:

Régebben csináltam ilyent,egy MP3-as hanganyaggal.

Nem sikerült elsőre.Úgy látszik kellő feékészülés kell hozzá.Pihenés és jó közérzet,Stb stb.

Egyedül csináltam,és nem volt semmilyen rossz hatása rám.Amit eltudok mondani róla,nem én választottam meg hogy mennyire mnjek vissza az időben ,hanem az agy választja ki.

Amit javaslok az az,hogy tényleg szakemberrel próbáld csinálni, mert az utána felmerülő kérdésekre jobban tud reagálni mint Te.

Nekem sokat segített.

2013. szept. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az azért nem igaz hogy etikátlan. Napjaink legjobb hipnotizőreinek is vannak saját hanganyagai otthoni használatra (pl Bruce Goldberg) és teljes mértékben vállalják érte a felelősséget.

Én nem próbáltam, de szerintem ha valakit komolyabban érdekel a téma akkor szakemberhez érdemes fordulni.

Engem a reinkarnációs utaztatás érdekel, nem pedig a hipnózisos változat..

2013. szept. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Pali1977 ***** válasza:
Nyugodtan kipróbálhatod. Az elméd tudja, mi az ami árt vagy rossz neki, hipnózisban is képesek vagyunk döntéseket hozni, h valamit megtegyünk vagy sem. Emiatt a tudatodat nem kontrolálja teljesen, ha ettől félsz. Viszont tudnod kell h nem minden ember hipnotizálható, és függeni fog a te lelkiállapotodtól is.
2015. júl. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!