Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » El tudná mesélni valaki, hogy...

El tudná mesélni valaki, hogy milyen egy ténylegesen beteljesült lélektársi/ikerlángi kapcsolat?

Figyelt kérdés

2013. dec. 10. 23:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
58%

Ez egy divatos téma, de nincs ilyen.

Sok tökéletes párod is lehet.


EZ csak egy jól hangzó frázis, és minden éppen szerelmes az aktuális szerelmében látja :)

2013. dec. 11. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy a 'natúr' szerelem része lenne, hogy telepatikusan kommunikálsz a másik feleddel :) Az pedig, hogy te még nem éltél át ilyet, nem jelenti azt automatikusan, hogy nem is létezik :)


Kérném, hogy olyanok válaszoljanak, akiknek kézzelfogható tapasztalatuk van a kérdésben. Köszi! :)

2013. dec. 11. 06:44
 3/20 anonim ***** válasza:
24%
Ha létezne ilyesmi nem csaltam volna meg háromszor a barátnőmet.. no láng. :D
2013. dec. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
34%
és miért jó telepatikusan kommunikálni màsik feleddel? élőbe nem jobb? telepatikusan hogy áll melletted hogy vigasztal ha neked fáj hogy ölel át?
2013. dec. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Ez váratlanul jön. Nem azért, mert így akarjuk, inkább csak hirtelen megtalál és onnantól kezdve azt érzed, hogy ennél bensőségesebb kapcsolatod még soha senkivel nem volt.
2013. dec. 11. 20:36
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

De élőbe ismered?

nekem is van egy itt ezo kategoriába ismertem meg egy csaj az..de lehet csak beképzelem hogy lelkitárs nem tudom..de sokszor egyidőben betegszünk le ugyanazt álmodjuk ugyanarra gondolunk..

nahyon kedvelem de lehet én gondolom túl lehet ő nem ezt gondolja..jó beszélgetni vele..

2013. dec. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Ismerem, igen.
2013. dec. 11. 22:12
 8/20 Laylah ***** válasza:
Nekem is van ilyenem, 5 éve húzódik... :/
2013. dec. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Enyém még 'csak' 2 éve. Úgy érzem, nem áll készen arra, hogy felvállalja. Nehéz meccsek/körök ezek.
2013. dec. 13. 22:41
 10/20 anonim ***** válasza:
22%

mert egyik sem az :)

de szex az lehet!

2013. dec. 14. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!