Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Létezik reinkarnáció?

Létezik reinkarnáció?

Figyelt kérdés
Létezik előző és következő élet?
2014. nov. 27. 21:02
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
78%
Valaki hisz benne, valaki nem. Senki sem tudja biztosra.
2014. nov. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
36%
Nem. Még az sincs bizonyítva, hogy van lélek.Ezt csak a buddhista papok találták ki a páriák vigasztalására.
2014. nov. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
47%
Talán igen, talán nem. Csak a halál biztos.
2014. nov. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
100%
Létezik! Ezt főleg a politikusoknál lehet bizonyítani. Újra és újra termelődnek a rablók.
2014. nov. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
18%
Ezt már annyian feltették, hogy nincs értelme rá válaszolni. Igen létezik. Buddha is megmondta, amíg nem éri el az ember a szellemi felszabadulást, azaz a megvilágosodást, addig a vágy karmikus köteléket eredményez, mely újbóli reinkarnációhoz vezet.
2014. nov. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
59%

Egy embert főleg a tudása, az emlékei és az érzései határozzák meg, másodlagosan pedig a kinézet. Számít valamit ha van lélek (amit erősen kétlek), és van reinkarnáció? Ha volt előző életem, az egy másik ember élete volt. Nem rendelkezek a tudásával, az emlékeivel de az érzéseivel sem? Mit számít ilyenkor a lélek? Ha meghalok és újjászületek, az nekem édes mindegy, mert az nem én leszek.

....

2014. nov. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:

De akkor a lélek ha új testbe költözik , nem emlékszik arra hogy milyen volt az előző élete?

Bocsánat az érdekes kérdésért , de ez tényleg foglalkoztat.

Remélem értitek a kérdésem :-)

2014. nov. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
11%

De nincs reinkarnáció, így ezen nincs mit töprengeni.

https://www.youtube.com/watch?v=GbCdCbF-0lE&t=165

2014. nov. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
70%
Buddha is megmondta, amíg nem éri el az ember a szellemi felszabadulást, azaz a megvilágosodást, addig a vágy karmikus köteléket eredményez, mely újbóli reinkarnációhoz vezet. Lucifer, te meg térj vissza oda, ahonnan jöttél! Vagy hívom a démonölőkeeet! :P
2014. nov. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
80%

#7: Sok emlékem van, de minden emlékemmel eltudok számolni. Nem emlékszem olyan dolgokra, amelyeket valahonnan máshonnan kaptam.

Természetesen néhány élelmes pofa (sok pénzért) beszél az előző életében kapott emlékeiről. Beszélnek arról is, hogy hipnózis alatt visszalehet emlékezni az előző életre. A hipnózis elhitetheti velem, hogy kacsa vagyok, szóval nem csodálkozok ezen sem.

2014. nov. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!