Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mi ez? Talán előzőéletbeli...

Mi ez? Talán előzőéletbeli emlék? Esetleg ki lehetne deríteni hogy ki voltam előző életemben?

Figyelt kérdés
Na, szóval..Vonzódom az Észak-Európai országokhoz, pl. Izland, Norvégia, Oroszország. Múltkor azt álmodtam hogy egy hideg helyen vagyok, és egy nyakláncot szorongatok. A medál a dédmamámé volt, később rájöttem. És sokszor villan be azóta ez a kép,egyre többet gondolkodok rajta.

2015. márc. 24. 19:34
 1/10 anonim ***** válasza:
28%
Én meg a férfialhoz.
2015. márc. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%
Persze, lehet kötődésed helyekhez, emberekhez, jöhet ez korábbi életekből, de teljesen mindegy, hogy pont előző életedben mi voltál. Többszáz korábbi èleted lehetett már, és nem véletlen nem emlékszel rá. Nincs rá szükséged. Ha Oroszországban lenne dolgod, oda születtél volna.
2015. márc. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
40%
Hát ha elmennél egy hipnoterapeuta-hoz, akkor megtudnád.
2015. márc. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%

Nincs semmilyen előző élet... Az álmok a tudatalattink kivetülései amikor este az agy rendezni próbálja őket. Az, hogy ilyenekkel álmodsz csak annyit jelent, hogy valahol tetszik ez a dolog vagy szeretnél eljutni oda vagy bármi ilyesmi.

Nem lehettél senki előző életedben, mert nem emlékszel rá. Ami nem a te tudatod az nem te vagy, de ezt az ilyen emberek sosem értik.

2015. márc. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
30%

Nem voltál senki és semmi előző életedben, ugyanis olyan nem volt!

Különben pedig azt hiszel, amit akarsz.

2015. márc. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! ment a zöld kéz:DD
2015. márc. 26. 14:34
 7/10 anonim ***** válasza:
61%

Igen is van előző élet :)

Csak te nem emlékezhetsz rá, illetve születésed óta egyre jobban halványulna a kép arról, aki te voltál.

Sajnos már nem tudhatod meg, hogy ki voltál, de szerintem nem ez a lényeg, hanem hogy ki vagy most.

Tedd eseménydússá a napjaidat, hogy a következő életedben ha csak egy töredékre is, de emlékezz vissza :)

2015. ápr. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%

Kedves tudatlanok akik azt mondják nincs előző élet... Nos, a tény az hogy VAN... mondjuk úgy hogy bizonyosságot bárki származtathat belőle.. a lényeg az, képes e elfogadni azt...

Az aki azt mondja, hogy nem emlékezhet rá az ember, szintén téved... BÁRKI emlékezhet az előző életére, a lényegi kérdés itt az, Kell e? Szükséged van e rá? Ha kell, elkezdesz emlékezni... A karma törvénye mindenkinek megvan ugye? Nos, mi van ha azért emlékszel valamire hogy azt meg tudd bocsátani mert most tanultad meg vagyis értetted meg mi is az a megbocsátás... Az a sok új gondolat, olvasmány mely arról szól, hogy nem lehet és nem is kell emlékezni az előző életekre, iszonyat nagy baromság... személy szerint aki emlékszik jó pár előző életbeli tapasztalatára semmivel sem vagyok több mint a többi ember, csak jobban ismerem önmagam, ami nem baj inkább pozitívum. Ha kiindulunk abból, hogy az élet lelki szinten egy fejlődés, akkor az előző életeinkben tanultuk meg mi is a szeretet, a bátorság, a gyűlölet és sorolhatnám akkor arra most születésénél senki sem emlékszik, mégis vannak olyan gyerekek akik kedvesebbek vagy érettebben gondolkodnak a korukhoz mérten... El kéne ezen gondolkodni minthogy egyből fricskázni a másikat! Komolyan kiakaszt személy szerint a szűklátókörűség...

2015. máj. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Ashes of oblivion ***** válasza:
A válasz, IGEN! Lehetséges, hogy előző életbeli élmény. Mivel azt mondhatod, hogy akkor is Te voltál(mármint előző életedben) és most is Te vagy. Felsőbb Éned mindigy ugyanaz marad. Bárki képes kapcsolatba lépni előző életével és sokan ezt meg is teszik. Az már kérdéses, hogy mennyire veszed figyelembe a tapasztalásokat, vagy a véletlenre fogod és mint tudjuk, nincsenek véletlenek avagy komolyan kutatsz az igaszság után és megnyitod az Akasha-krónikádat( nézz utána a neten, mert megtalálod, hogy mi is az). Mivel Te álmodtad ezt és Neked egyből egy olyan érzésed volt, hogy ez egy előző életedből való. Ez már egy jel, ami döntő érvényű. Az nem biztos, hogy pont az előző életedből való kép, lehet, hogy még azelőttről való. Ha esetleg van akármilyen kérdésed, privátban szívesen válaszolok.
2015. aug. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. szept. 7. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!