Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Volt már valaki regressziós...

Volt már valaki regressziós hipnózison? Ha igen leírná az ott tapasztaltakat?

Figyelt kérdés

2015. márc. 27. 22:57
 1/4 anonim ***** válasza:
27%

Egyszer voltam, de csak fényekre emlékszem és arra, hogy amikor felkeltem azt mondták, hogy időben sikerült kimenteni, de sajnos a guru meghalt. Nem tudták egyérelműen megállapítani, hogy bűncselekmény vagy baleset történt...

Azóta nem voltam. Neked sem ajánlom....

Persze lehet, hogy nem mondok most igazat. Az igazság sokszor fáj és sokan nem szeretik.


De vagy ki vagy szolgáltatva vagy az egész hülyeség.

Valószínűleg elkábítanak és amikor felébredsz a szádba adnak dolgokat vagy amíg alszol.

2015. márc. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy ismerősöm akart részt venni egy ilyenen. Kikötése volt, hogy a barátja a hipnózis alatt mindent videóra vegyen. A

hipnózist végző nem egyezett bele, így elmaradt az egész.

Rájött, hogy csalás minden.

2015. márc. 28. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
56%
Egyszer voltam, de már elég sok éve, részletek maradtak meg bennem. Valami tükrös helységet kellett elképzelnem..itt még ok volt minden, aztán "megérkeztem" egy erdőbe egy földes útra, felülről "szálltam" le. Aztán egy következő kép egy házban volt, talán a szüleim voltak ott. Valamiért nem sikerült, mert valahogy mindig minden képpé fagyott, szerintem túlságosan akartam, vagy nem tudom, miért. Illetve egyszer próbáltam én is magamtól, még általános iskolás voltam, magnókazettát hallgattam, már nem tudom ki beszélt rá...szóval erre még ma is élesen emlékszek - 30 év után is-, az érzésre, a ruhámra, magamra...a magnószalag másik oldalán a jövővel kapcsolatos szöveg volt felmondva. Ott csak arra emlékszek, hogy egy hegy tetején álltam egy férfival, és két gyerekkel, 1 fiú, 1 lány. A lány stimmelt is, de kapcsolat vége...stb..közben eltelt 15 év,és most született egy kisfiam. Pár hónapja jutott eszembe, hogy basszus, ezt láttam....A tapasztalat a hipnózissal, hogy olyan, mintha meditálnál, de én mindenre emlékeztem, ami történt.
2015. márc. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha félálomba kerülök, ébren el tudok képzelni dolgokat elég hitelesen. Az már csak hit kérdése, hogy ezt irányított álomnak, álomnak, előző életnek, jövőbe látásnak, telepátiának, sugallatnak, lélekrepkedésnek(riöltájm kiszállok a testembű oszt repülök vhová) hiszem.
2015. ápr. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!