Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Tudom, hulyeseg, de lehet...

Tudom, hulyeseg, de lehet hogy az elozo eletem megegyezik egy fiktiv szemely eletevel?

Figyelt kérdés

Nos eloszor is: igen, erdekel az ezoteria, de csak bizonyos reszei. Valamint sok mindenben hiszek, de nem mindenben... a reinkarnacioban peldaul igen. Sokat olvastam mar rola de termeszetesen meg az igy szerzett tudasomban sem vagyok biztos, hiszen olyan sokkan ugy osztjak az eszet hogy igazabol semmit sem tudnak az adott temarol.

Mint fent lathato szeretnem tudni: lehet hogy egy kitalalt szemely igazabol en vagyok - csak az elozo eletemben? Most konkretan Evara gondolok a Valahol Europaban c. musicalbol. Egyszeruen sosem ereztem meg ilyet egy szereplo irant sem. De a tortenete is..hogy megeroszakoljak es megis kepes felallni es ossze szedni magat - valamiert ugy erzem mintha csak velem esett volna meg. Egesz eletemben erdekelt a megeroszakolas temaja akarmennyire gyomorforgato is, engem minden erdekel vele kapcsolatban. A lany enekesno akart lenni mikor 11-12 eves lett- ez nagyon ismeros mert en is abban a korban kezdtem el teljesen spontan enekelni es mai napig szineszno-enekesno szeretnek lenni. Sok kis tovabbi indokokat tudnek felsorolni - peldaul hogy mennyire benne van az anyai szeretett ami bennem szinten megvan (imadom a gyerekeket :)) - de eleg tenyleg annyit mondanom hogy sosrm ereztem meg ilyet de szerintem Eva valojaban is letezett es en voltam.

Lehet hogy csak a hasonlo szemelyisegunk miatt erzem ezt de igazabol nem tudom.

Szerintetek?



2015. jún. 15. 14:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
15%
A jó Isten csak egy életet adott neked. De mivel emberek vagyunk, sok mindenben hasonlítunk.
2015. jún. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
0%
te aztán nem vagy rendben...
2015. jún. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
10%
Amiket leìrtál megegyezik a "lehetetlennel" ! Ha most sokban hasonlìtok egy hìres emberre akkor ,én ô voltam az elôzô életemben? Ugye,hogy elég betegesnek tűnik?
2015. jún. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
10%
Ez ám a fejlődés, már nem létező személyek is reinkarnálódnak.
2015. jún. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Poén poén hahaha...
2015. jún. 15. 16:50
 6/11 anonim ***** válasza:

>Lehet hogy csak a hasonlo szemelyisegunk miatt erzem ezt de igazabol nem tudom.


Igen, ez lehet a helyzet. Egyszerű, kézenfekvő magyarázat, nincs szükség bonyolítani.

Figyi, józan ésszel, logikával nem lehet a reinkarnációt meg a hasonlókat alátámasztani. Ha így nézed, akkor nyilván csak egybeesés, hasonlóság. Ha hiszel a reinkarnációban és hinni is akarsz, akkor úgysem fog zavarni, hogy mennyire súlyos feltételezéseket és logikai bukfenceket fogadsz el.

2015. jún. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%

Eperke, szóval te voltál Eva? Hát azért tűntél olyan ismerősnek! Emlékszel, amikor együtt énekeltük a hullapelyhest? Azóta sajnos berekedtem és olyan lett a hangom, mint Charlinak.

http://www.youtube.com/watch?v=B5Deno4mqpA

Amikor énekelek anyu sírva fakad, de nem a meghatottságtól, hanem borzalmasan hasogatja a fülét. Azóta csináltak nekem egy külön részleget a fürdőszobában, mely jól hangszigetelt, így a szomszédok sem jelentenek fel.

2015. jún. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én ma ezt a számot énekeltem fel a telómra:

https://www.youtube.com/watch?v=JiXnswDyZAQ


De biztos nem töltöm fel nektek, mert halálra röhögnétek magatokat :D

2015. jún. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
74%

a te elméleted egy paradoxon.

Már ott sántít a dolog, hogy ha fiktív személy az Eva, akkor a valóságban eleve nem is létezhetett, tehát semmiképpen nem lehettél te, illetve nem lehetsz.

Másrészt mi értelme lenne, ha ugyan azok az életesemények történnének meg?Ha egyszer már leélte az ember egy életét, nem azért fog reinkarnálódni, hogy ugyan az történjen vele.Bár az érdeklődés, személyiség lehet hasonló.

2015. jún. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
49%

Fiktív személy fiktív reinkarnáció során csak és kizárólag fiktív személyként születhet újjá!

.

Mivel te valóságos személy vagy (annak ellenére, hogy nicked fiktív), HA van s reinkarnáció, előző életedben nem lehettél nem élő, hanem kitalált valaki!

2015. jún. 16. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!