Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » A YouTube-on van olyan videó,...

A YouTube-on van olyan videó, melyen egy ember arról beszél, hogy ő meghalt, de sikerült újraéleszteni, és elmeséli hogy mit látott?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a fényre, érzésekre, stb.
2015. jún. 28. 10:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
vannak ilyen videók,írd be hogy újraélesztés,vagy lélekvándorlás,stb.
2015. jún. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Duenna ***** válasza:
96%
Már 3 millió ember létezik, akik átéltek halálközeli élményt. Vannak olyan élmények, amelyek mindegyiknél megegyeznek, és vannak olyan élmények, amelyek különböznek egymástól.
2015. jún. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen ítélkező marketinges undormányok.


Jeremiás 23 ezt írja:

21Nem küldöttem e prófétákat, de ők futottak, nem szólottam nékik, mégis prófétáltak.22Ha tanácsomban állottak volna, akkor az én igéimet hirdették volna az én népemnek, és eltérítették volna őket az ő gonosz útaikról, és az ő cselekedetöknek gonoszságától.23Csak a közelben vagyok-é én Isten? azt mondja az Úr, és nem vagyok-é Isten a messzeségben is?24Vajjon elrejtőzhetik-é valaki a rejtekhelyeken, hogy én ne lássam őt? azt mondja az Úr, vajjon nem töltöm-é én be a mennyet és a földet? azt mondja az Úr.25Hallottam, amit a próféták mondanak, akik hazugságot prófétálnak az én nevemben, mondván: Álmot láttam, álmot láttam.26Meddig lesz ez a hazugságot prófétáló próféták szívében, akik az ő szívök csalárdságát prófétálják?27Akik el akarják az én népemmel felejtetni az én nevemet az ő álmaikkal, amelyeket egymásnak beszélnek, miképpen az ő atyáik elfeledkeztek az én nevemről a Baálért?28A próféta, aki álomlátó, beszéljen álmot; akinél pedig az én igém van, beszélje az én igémet igazán. Mi köze van a polyvának a búzával? azt mondja az Úr.293031Ímé, én a prófétákra támadok, azt mondja az Úr, akik felemelik nyelvöket és azt mondják: az Úr mondja!

2015. jún. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
59%
Parancsolj, itt egy halott ember, akit újra élesztettek: https://www.youtube.com/watch?v=vgHlNgKlMDU
2015. jún. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
65%

A biológiai halál állapotából nem tért vissza senki.

Csak a klinikai halálból, amikor a keringés, légzés szünetel átmenetileg, és ekkor az oxigénhiányos állapotban gyakran képzeleg az ember.

2015. jún. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Duenna ***** válasza:
17%
5-ös! Nem képzeleg! Már rég meg van cáfolva! Olvass utána!
2015. jún. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Ezen még a tudósok is vitáznak.szval nem hiszem,hogy mi ezt jobban tudjuk,ez inkább hit kérdése...én szeretnék hinni benne,hogy létezik élet a halál után...
2015. jún. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ha tudsz angolul, akkor rengeteg ilyen videót találsz, de olyat is szép számmal, ahol magyar túlélők beszélnek arról, hogy mit éltek át a klinikai halál állapotában, ha volt halálközeli élményük.


A téma iránt érdeklődők számára szerintem talán az egyik legérdekesebb ilyen beszámoló Anita Moorjani orvosilag dokumentált esete, aki végstádiumú nyirokrendszeri rákból elképzelhetetlen gyorsasággal felépült, azok után, hogy közel másfél napra kómába esett, a szervei sorra mondták fel a szolgálatot, és az őt kezelő hongkongi kórház onkológusai szerint kevesebb, mint 36 óra volt hátra az életéből. Miután magához tért a kómából, az MR vizsgálat által citrom méretűnek diagnosztizált, a nyakától a hasáig képződött daganatok mérete 4 nap alatt 70%-kal csökkent, pár héten belül pedig sem képalkotó eljárással, sem nyirokcsomó-, illetve csontvelő biopsziával nem találták rák nyomát a szervezetében.


Mindaz, amit halálközeli élményként átélt, a saját elmondása alapján a létezés egy másik síkján megtapasztalt, és aminek tulajdonítja a hihetetlen gyorsasággal végbement teljes gyógyulását, a témában szkeptikusok számára biztos, hogy még hihetetlenebb, mint a testhez nem kötött tudat létezésének lehetősége, amit orvosok is egyre komolyabban vetnek fel a saját, újjáélesztések kapcsán szerzett tapasztalataik miatt, és nyilván megtalálják a számukra hihető, a saját világképükkel összeegyeztethető, racionális magyarázatot erre és a hasonló esetekre.


Akit esetleg érdekel Anita gyógyulásának története, az itt meg tud hallgatni két vele készült interjút, angol nyelven, magyar feliratozással. (A feliratozás nem indul el automatikusan, csak a kép alatt, a jobb alsó sarokban a "felirat" gombra kattintva jelenik meg.)


https://www.youtube.com/watch?v=XBiCJ5_pBS0


https://www.youtube.com/watch?v=RJrTjL_Frf8


Az orvostudomány mai álláspontja szerint nem lenne lehetséges, hogy valaki kómában fekve, lapos EEG görbével, kimutatható agytevékenység nélkül érzékeljen, tudomást szerezzen olyan dolgokról, amiről Anita az első videóban kb. 24:25-nél kezd beszélni, vagy arról, ami 27:15-nél hangzik el, történetesen hogy több száz mérföldnyire történő dolgoknak is tudatában volt, például hogy a bátyja, aki éppen Indiában tartózkodott, és akit értesített a család arról, hogy az orvosok szerint a testvérének már csak órák vannak hátra az életéből, kétségbeesve igyekezett a reptérre jutni, hogy Hongkongba repüljön.


A második videóban 14:55-kor kezd arról beszélni, hogy hogyan érzékelte a szerettei érzelmeit ebben a testen kívüli létezésben, 25:30 körül mesél arról, hogy - annak ellenére, hogy a kórházba szállításától fogva folyamatosan kómában volt - mi mindent tudott elmondani utólag a rajta végrehajtott beavatkozásokról, vagy éppen arról, hogy mit mondott az egyik ápoló arról, hogy nem találja a vénáját, és amúgy sincsen esélye a túlélésre.


A legérdekesebb talán az, amit arról mesél, hogy mit élt meg a létezésnek azon a másik síkján, és minek tulajdonítja a bámulatos gyorsaságú felépülését a végstádiumú rákból, amit a kezelőorvosai csodával határosnak tartanak, és hogy hogyan változtatta meg az egész életét ez a tapasztalat.

2015. jún. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
24%

"Nem képzeleg! Már rég meg van cáfolva!"

Mi van már rég megcáfolva, te? O.o

Tanulj inkább biológiát, minthogy hülyeségeket hordasz itt össze! Az agyban végbemenő folyamatoknak biológiai és biokémiai magyarázta van. Természetesen nem ismerjük az agyban végbemenő folyamatok összességét, de nincs okunk valótlant állítani. xdd

2015. jún. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Olyan emberről, aki meghalt és újraélesztve lett (feltámasztva), egyről szól az írás: a bibliai szerplő Lázár!
2015. jún. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!