Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Szerintetek okos dolog lenne...

Szerintetek okos dolog lenne egy olyan helyre költözni, ahova előző életbeli "emlékek" miatt vágyom?

Figyelt kérdés
Valójában nincsenek emlékeim, csak egy érzés, hogy "oda tartozom", vágyom ott élni; és többen mondták, hogy valószínűleg egy előző életben éltem ott. Kérdésem, hogy ha oda költöznék, az nem egyfajta menekülés lenne a jelenlegi életem elől? Vagy lehet, pont ez a feladatom, hogy ezt meglépjem?

2015. júl. 27. 17:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Olyan helyen légy, ahol néked lenni jó.
2015. júl. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Legoman ***** válasza:

Luciferrel értek egyet.

Ott élj, ahol jól érzed magad. :)

2015. júl. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 homo ludensz ***** válasza:

Megnyugtatólag hatna ha csináltatnál egy regressziós hipnózist és amennyiben onnan jönnek elő az emlékek akkor érdemes lenne elgondolkozni rajta.

Ha oda költöznél akkor is a mostani életed élnéd tehát nem menekülnél semmi elől.

Az életfeladatok között nem szerepel a szlalomozás inkább azon töprengj hogy a mostani életfeladatod maradéktalanul teljesítsd hogy egy új inkarnációban ne köszönjön vissza.

2015. júl. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Fish1 ***** válasza:
100%
Nem feltétlen előző életes dolog. Ha a belső hangod azt mondja, hogy élj ott, akkor szerintem érdemes. Lehet, hogy valami feladatod van ott.
2015. júl. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Regressziós hipnózist nemigen mernék csináltatni, félek, hogy azzal megbolygatnék valamit amit nem kellene... Amúgy nem vagyok biztos benne, hogy létezik reinkarnáció, csak pont e miatt a dolog miatt kezdtem el felé hajlani.


"Ha oda költöznél akkor is a mostani életed élnéd tehát nem menekülnél semmi elől." Biztos ez? Úgy értem, persze, hogy továbbra is ez az életem lenne; de úgy érzem, hogy 2 gyökeresen eltérő irányba mehet attól függően, hogy döntök. És nyilván ha 1 feladatom van, akkor csak az egyik lehet helyes.. Vagy nem?

2015. júl. 27. 19:51
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Egy érzés, talán csak tetszik a hely, sokat olvastál róla, megismerted, megfogott, ezért érzed, oda tartozol. Egyszerű magyarázat lenne.

De nem, te előbb feltételezed lelkek milliárdjait, amelyek állandó körforgásban vannak, és egy felfoghatatlan rendszert, amely ezt a mozgást fenntartja.

Fantáziálj csak tovább, ha az a jó neked.

2015. júl. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem lenne okos. Az élet ott van ahol te is vagy. A dolgok megtörténnek maguktól, ha bizonytalan vagy várj.
2015. júl. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#7: Ezt nem igazán értem. Elmagyaráznád bővebben is?
2015. júl. 27. 23:15
 9/10 janka hunor válasza:

Ha oda vágyol azt jelenti megoldatlan dolgok maradtak hátra,amiket most be kell fejezned.

De egy reinkarnáció itteni idő szerint több ezer év,nameg rengeteg dollog meghatárolja.

2015. aug. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy ilyen hely:) a baj csak az, hogy elég nehéz megvalósítanom.


Hát figyelj, ez sok mindentől függ.Ha nem bolygatná fel nagyon az életedet, ugyanúgy tudnál ott dolgozni és hasonlók akkor szerintem semmi akadája.Ha úgy érezd oda tartozol, akkor miért ne mehetnél oda?:)

2016. máj. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!