Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Az létezik hogy előző életembő...

Az létezik hogy előző életemből ismerem?

Figyelt kérdés
Van egy amerikai srác akire 1 éve bukkantam rá a youtubeon és amikor megláttam tudtam hogy ismerem valahonnan és hogy nagyon nagyon szeretem és nagyon rég óta ismerem csak akkor még nem szenteltem ennek akkora figyelmet mivel úgy voltam vele hogy áhhh biztos csak hülye vagyok. De egyre többször találkoztam vele, keresztnevével, városával ahol él stb. hozzá fűződő dolgokkal. És mára már minden nap látok vagy hallok valami olyat ami hozzá fűződik pl egyik barátnőm mutatott egy olyan baki videót(amit először meg se akartam nézni) amiben egy pillanatra volt csak bele vágva az ő arca és minden nap többször találkozok ilyenekkel. És nem értem hogy miért. És azt érzem hogy vele még dolgom lesz az életben. Pedig világ életemben nem voltam a plátói szerelem híve és most is próbálom tartani magam ehhez de egyszerűen nem megy. Kérlek értelmes válaszokat írjatok.
2016. máj. 26. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen lehetséges. Sőt biztos. Nem biztos, hogy szerelmes vagy bele. Csak megérint, ha látod, mert már volt dolgotok egymással.
2016. máj. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
jaja lehet hogy ismered csak nem az a srác hanem vki más de ha élöbe meglátod akkor felismered
2016. máj. 27. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, de tudod ha vmi nagyon foglalkoztat, bárhol vagy mindig lesz olyan ami rá emlékeztet, mivel rá koncentrálsz a nap 24 órájában a tudatalattiddal, ezért a tudatalattid szűrője ezt fogja állandóan észrevenni, kiszűrni a környezetedből. Ez pszihológia is. Szóval ennél azért több kell, hogy biztosan tudni véld, hogy előző életedből ismered. Próbáld ki más témában, és meg fogod látni, hogy csak olyant fogsz látni. Direkt nem mondtam témát, pl. lehet cipő, bármi amiért odavagy nagyon.
2016. máj. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Letezik!

Egy tuti NE add fel semmi penzert, megeri varni/kuzdeni! Hisz van egymassal meg dolgotok!:))

2016. máj. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem fordulj orvoshoz.
2016. jún. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!