Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Létezik olyan, hogy valaki...

Létezik olyan, hogy valaki megérzi egy ismerőse lelki fájdalmát? Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Mondjuk elkezd szorongani ő is, sír, stb... látszólag ok nélkül és nem tudja miért, pedig a másik személy nincs a közelében sem, így nem tudhatja, hogy a másik fájdalmát érzi valószínűleg.

2016. aug. 2. 20:17
1 2
 1/12 mrtechnikus válasza:
Persze teljesen lehetséges még bele is betegezhetsz!
2016. aug. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És ez miért van? Ennyire szereti a másikat vagy dolga van az illetővel?
2016. aug. 2. 20:37
 3/12 anonim ***** válasza:
Érzékenyek a szenzorai. :)
2016. aug. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Vagy egyik, vagy másik, vagy talán is-is!

De én inkább az elsőre szavazok!

2016. aug. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen egy bizonyos személlyel, ha szeretnél írj:)
2016. aug. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Pjnonstop ***** válasza:
Hallottam már ilyenről. Bár lenne olyan barátnőm mint te :D Ehhez elég erős kötés kell. Ez csupán azt jelenti,hogy jó barát vagy :)
2016. aug. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én egy vadidegenre vagyok rákapcsolva. Ne jó, annyira azért nem vad (bár... hmmm (: ) de idegen. Mikor depis volt pl. én is depis voltam. Most tudom, hogy boldog, bár én most nem vagyok az. De mondjuk úgy, elvagyok. Ő is inkább elégedett. Mikor álmatlanság gyötör, tudom, hogy őt is, vagy az ő álmatlansága tart ébren, vagy épp az enyém nyugtalanítja őt.

Aki tud rá magyarázatot, velem is megoszthatja.

2016. aug. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Ezt érzelmi inteligenciának hívják. Az emberi fájdalmak jó felkutatójának számítannak az INFP-ENFP-k az MBTI tesztből További információk itt: [link]
2016. aug. 8. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

7-es vagyok, a teszt szerint INFP, úgy gondolod tehát ez közrejátszhat benne? Más szerint empata vagyok, ami teszt alapján szintén igaz rám. Én már nem tudom mit higgyek :/

A kérdező azt említi akkor is hatással van rá (vagy így általánosan az illetőre) az ismerőse, mikor nincs jelen. Ez fura! Az általános megérzéseimen kívül rám például utólag visszatekintve, egész életem során hatással volt egy illető, csakhogy én nem ismertem ezt az embert, mégis bő két évtized mélypontjait összevetve az életünkben, szinte mindenhol párhuzamokat lehet vonni.

2016. aug. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem ő van rám hatással, hanem fordítva. Az ismerősöm érzi az én fájdalmamat...
2016. aug. 8. 11:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!