Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Szerintetek a szem (kisugárzás...

Szerintetek a szem (kisugárzása) több életen át ugyanaz/ugyanúgy nez ki?

Figyelt kérdés

Akik nem hisznek benne ne faradjanak válaszolni

Tudom hogy egy szem egy eleten át tart. De ügye ritka az olyan ember akinek a szeme ugy néz ki mint egy másik embernek. De pl olyat láttam hogy egy ember volt xy volt a szemének egy kisugárzása kinézete. Meghalt. Kesobb született valaki akinek ha a szemébe neztek akkor az a bizonyos valaki nézett vissza persze más szemelyseggel.


2016. okt. 9. 22:50
 1/8 Fish1 ***** válasza:

Ezen már én is gondolkodtam. Tulajdonképpen a szem a lélek tükre, így nem tartom elképzelhetetlennek. Az írisz mintázata pedig olyan egyedi, mint az ujjlenyomat.


Szerintem van olyan ember, aki a szeméről ismerte fel az előző életbeli valakijét.

Láttad A szem tükrében c. filmet? Ilyesmi a témája.

2016. okt. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Ozmium42 ***** válasza:
17%

"Akik nem hisznek benne ne faradjanak válaszolni"


De hát akkor minek kérdezed, hogy igaz-e vagy nem?

2016. okt. 10. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%

Eddigi életeim során azt tapasztaltam, hogy a lélek fejlődésével párhuzamosan a szem kisugárzása is változik.

.

Nem hiszek benne, ennek ellenére megfelelő a válasz?

2016. okt. 10. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem olyan régen készült egy film pont erről, amit a kérdésben kiírtál:

[link]

2016. okt. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Shai-Hulud ***** válasza:
39%
Már egyetlen életen belül is rengeteget változik egy ember szeme (tekintete), nemhogy több életen keresztül. :-D
2016. okt. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%

Ebben az életedben is a szem kisugárzása változik és a szemszín csecsemő korban pigmentmennyisége is változhat, nem'tom talán a későbbiekben is.Ott van még az optikai csalódás, amikor egy bizonyos hangulatban más színűnek néz ki a szemed. De amiről szerintem te beszélsz az az arcmimika és nem ritkaság pláne rokonságban, hogy két embernek ugyanolyan szemszíne van és ugyanazokat a gesztusokat arckifejezéseket használja, mondhatnák már, hogy örökletes. Viszont van olyan is, hogy semmilyen rokonságban nem állnak, de mégis hasonló szemük tekintetük van, ez egyáltalán nem ritka és ezotérikus sem!

Amúgy ebben a kérdésben te csak bólogatást akarsz és vállveregetést, akik eszerint válaszolnak valójában nem azt teszik csak egymást vakítjátok.

2016. okt. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Arrol beszeltem h az ne válaszoljon aki nem hisz a lélekvándorlásban
2016. okt. 10. 18:05
 8/8 anonim ***** válasza:
hát figyelj, már azt is meglátod egy ember szemében, hogy most utál, vagy szeret. sokat szórakoztunk azzal a barátommal, hogy rezzenéstelen arccal (akármilyen beállításban, komoly, vigyor, a lényeg, hogy rezzenéstelen maradjon) koncentrálsz egy érzelemre, és észre lehetett venni, hogy szeret-e vagy utál.
2016. okt. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!