Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Az lehetseges hogy az ongyilko...

Az lehetseges hogy az ongyilkosok azert lesznek ongyilkosok mert nekik igazabol ez a feladatuk ebben az eletben hogy megtapasztaljak milyen is a cudar elet?

Figyelt kérdés
meg kell tapasztalniuk milyen az a sulyos depresszio esetleg mas gondokat kell elviselniuk meg kell tanulniuk milyen erzes mentalisan szenvedni es milyen erzes odaig eljutni hogy kinyirja magat, lehet hogy ők elozo eletukben egeszseges sikeres emberek voltak. es most ezt kell megtapasztalniuk. lehet hogy ők elozo eletukben leneztek az ilyen embereket, vagy mindenkinek kotelezo egy ilyen cudar szenvedesekel teli eletet is megcsinalnia. te mit gondolsz errol???

2016. okt. 17. 17:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
73%
Szoval a te vilagkeped szerint a boldogsag bun?! Hat nem lennek a helyedben..
2016. okt. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
ertelmezd mar amiket irtam zsenikem.
2016. okt. 17. 17:55
 3/21 anonim ***** válasza:
50%

Pedig hiába oltod az elsőt, mond valamit.

Ha már a karmára hivatkozol, kicsit nézz utána, mi a dolog lényege. Többek közt az, hogy elérd a Nirvánát, és többé szüless újjá, mivel már nincs mit tanulnod.


Akinek most ilyen cudar élete van, abból az életből kell kihoznia a maximumot, és mivel ezt nem vállalja, hanem kiszáll, automatikusan nyert még egy kört.


Sokan azért lesznek öngyilkosok, mert pillanatnyi ötletnek jónak tűnt. Mondjuk szakítás után, mikor mindenki kicsit belehal. Vagy válsághelyzetben.

Ha én is minden esetben felvagdostam volna az ereim, mikor átsuhant az agyamon, hogy nincs tovább, rengeteg szép dologról lemaradok. És megtanultam, hogy mindig felállok a padlóról, mert meg tudom csinálni.

Egy ilyen idézet is van rám tetoválva, hogy sose felejtsem.


Vagyis: nekik nem az öngyilkosság a karmájuk, hanem az öngyilkossággal kapnak egy szép kis karmát következő életükre, rengeteg tanulnivalóval és feladattal, mert még maradt az előző életükből is.

2016. okt. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Jav.: többé NE szüless újjá.
2016. okt. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
38%
Lehet, hogy valakinek a nehézségek kellenek, de annak miért lenne köze az öngyilkossághoz? A nehéz élet nem jelent öngyilkosságot és sok öngyilkosnak egészen jó élete lenne, ha hagyná s nem zuhanna bele egy akár roppant apró, természetes és ideiglenes sötét helyzetbe. Néha jogos az öngyilkosság, de általában nem, csak az ember feladja. Ez pont nem jó irány, a problémákat meg kell oldani, azzal nem fejlődik a lélek, hogy elfut, s újrakezdi csecsemőként...
2016. okt. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
0%
A lényeg, hogy a hívőknek semmi köze hozzá a hitük miatt.
2016. okt. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
69%
ti nem értitek a kérdését, sztem arra gondol hogy a legtöbb öngyilkos bolond mentálisan zakkant, és hogy mindenkinek meg kell ezt tapasztalnia hogy milyen érzés mentálisan serultnek nem normálisnak lenni és hogy milyen érzés vegul oda jutni hogy megoli magat, azért van a cudar eletuk hogy megtudják milyen erzes szenvedni, sztem van benne valami, elég igazsagtalan lenne ha valaki csak jo eleteket kapna ahol sikeres lenne es gazdag es rosszat sose kapna nem? es ne gyertek azzal mert ezt erdemli, mert akkor az a lélek aki elsönek szuletik le az pl mit erdemel????
2016. okt. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%

Senki nem érdemel semmit valójában.

Amúgy meg miért lenne jó megtapasztalni bármit is?

2016. okt. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
64%
Lehetséges, hogy az öngyilkosságig jutva szenvedni, majd az öngyilkosságot meglépni, végrehajtani is egyike a megtapasztalásoknak, persze.
2016. okt. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
71%
Elég egy elmebeteg filozófia hogy egy öngyilkosságba menekülőnek az öngyilkosság a feladata és nem egy segítségre szoruló ember. Bár már hallottam tőletek olyat is hogy akit megerőszakoltak, azt is ő akarta "feladatnak", szóval ezen se csodálkozok, csak azon ettől az amorális életfelfogástól hányok, ami szerint minden rossz az életben valójában végrehajtandó/megtapasztalandó kötelesség.
2016. okt. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!