Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Agykontrollal valaki ért már...

Agykontrollal valaki ért már el sikereket? Pl. Egy konkrét személy bevonzására gondolok.

Figyelt kérdés
2016. dec. 18. 13:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Ilyet nem és szerintem erre nem is jó, de tudtam már vele csillapítani erős fájásokat.
2016. dec. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Rengeteg dolgot s szintet.

Ez is közte van, igen.

2016. dec. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen. (De nem párt.)
2016. dec. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy milyen értelemben érted a konkrét személyt...

Úgy, hogy X.Y.-t próbáltam magamhoz vonzani, úgy nem.

Viszont nem konkretizálva a személyt, hanem úgy, hogy egy hozzám illő társat, számomra pozitív tulajdonságokkal, akivel harmonikus kapcsolatot tudok kialakítani - így már sikerült. Tehát megvoltak a tulajdonságok a fejemben, illetve az érzés, hogy hogyan szeretném magam érezni a párkapcsolatomban, és ez tényleg realizálódott.

2016. dec. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 hur válasza:

....lebeszéllek róla mert olyan dolgokkal fogsz találkozni amivel magad sem vagy tisztában .....agykontroll...hmmmm....érdekessen hangzik csak avval NINCS tisztábban senki ,hogy ha gyakorolja akkor a természetfelettivel lép kapcsolatba és nem a jó oldallal persze fehér ruhában jönnek de ne feled...!!! vannak öltönyös gazemberek is!!!

....a másik ...??? .... bevonzani valakit...????

.....ember ez tiszta mágia ami megint csak dark side val fog összehozni...!!!

....ne csináld mert utána ha +jelennek a negatív következmények magadtól nem fogsz tudni +szabadúlni....!!!!

?.....bevonzás...????.....olybá tűnik mintha valakire rá akarnád kényszeríteni az akaratodat ....ez szintiszta varázslás és okkult erőkkel való közösség ....!!!!! .....most +mondom NEKED előre ,hogy ha látszólag ilyen területen értél is el sikereket????.....MINDEN ELLENED DOLGOZIK & a cél a totális megsemisítés!!!!!

.....ne akarj az ördöggel táncolni bármit is igér???!!!.....kezdettől fogva Embergyilkos volt és NEM cserélte le a lemezt!!!!!!!!!!!! /SHALOM/ ;)

2016. dec. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Agykontrollal értem el sikereket az évek során.

Ahogy előttem már írták, bevonzhatod vele a számodra megfelelő társat.

Konkrét személyre csak abban az esetben működik, ha az illető reagál a rezgésedre. Ellenkező esetben a felé küldött rezgéseid egyszerűen átugorják őt.

Ennek az a magyarázata, hogy a szabad akarat mindenek felett áll.

2016. dec. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!